Wpis z mikrobloga

Zapraszam do dyskusji - Czy naturalna kulturystyka to poroniony pomysł?

Zacznę od swojego zdania i spostrzeżeń

Minusy:

- Twoja podaż kaloryczna jest mniejsza - dostarczasz mniej witamin, minerałów, innych związków
- Niestety jako #natty nie możesz prowadzić szybkich redukcji w rezultacie o wiele krócej masujesz podczas roku
- Odnosząc się do powyższego - właśnie nie sztuką jest schudnąć, to najprostsza sprawa
- Twoja spieprzona gospodarka hormonalna i wydłużony czas w deficycie mają wpływ na Twoje życie (sen, obniżenie skupienia, nastroju, brak energii)
- Niski BF bardzo Ci szkodzi i Twojemu zdrowiu
- I tak utrzymasz go długo
- Przez wszystko powyższe zatrzymujesz się w tym co najbardziej istotne - progresie sportowym

Plusy

+ Jak ktoś powie mu, że masz słabą formę/wyniki to mówisz "hehe jestem natty" i masz usprawiedliwienie / ale co z tego jeśli nikogo to nie obchodzi jak wyglądasz i czy bijesz/nie bijesz

¯\_(ツ)_/¯

Zapraszam do Waszych spostrzeżeń. Także fajne by było zwierzenia z dwóch obozów trenujących i ich obserwacji.

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #dieta #sterydy #fullborsukworkout
  • 22
ale co z tego jeśli nikogo to nie obchodzi jak wyglądasz i czy bijesz/nie bijesz


@Kasahara: Tylko do pewnego momentu kogos to nie obchodzi, czy bijesz czy tez nie, wiekszosc tak mowi, ale i tak w glowie ''#!$%@? sterydiarz'', sam zauwazylem, ze ''zyj i pozwol zyc innym'' w polsce nie istnieje.. Jezeli chodzi o sama kulturystyke to bez saa nie ma to zadnego prawa bytu, w tym sporcie trzeba robic rzeczy,
@Szimu: no, ale tera pytanie o czym my tu rozmawiamy :D. o sebkach z silki czy o zawodowcach?
imo przynajmniej 2 sytuacje w byciu na bombie nie jest ok.
1. bycie na niej i wmawianie szczurom, ze wszystko zrobilo sie na czysto i zeby slychac ich najlepszych rad (kazdy ma pewnie takiego ziomka, ale podam moj przyklad z podworka- typek chudy szczur z 170cm wzrostu, 60kg wagi. silowo tez stal #!$%@?.
@ChoNoTu: Chyba o wszystkich, skoro ktos buduje swoje cialo to jest bodybuilderem - kulturysta. Te dwie sytuacje co podales to sa raczej skrajne wypadki, ciezko mi powiedziec bo sam nie mialem takich sytuacji. Sam bym nie mial problemu, zeby mowic irl kazdemu o saa, gdyby nie ta ''bieda umyslowa'', gdzie kazdy kojarzy sterydy z jakimis polglowkami, glupota, problemami zdrowiem, przerosnieta masa miesniowa xD Sam w saa sie #!$%@? dla psychiki, a
Sam w saa sie #!$%@? dla psychiki, a nie dla masy miesniowej, silka przy testo dla mnie to tylko dodatek


@Szimu Bardzo ciekawa kwestia, mógłbyś to rozwinąć?
Zacząłeś bić dla poprawy zdecydowania i pewności siebie?
Zacząłeś bić dla poprawy zdecydowania i pewności siebie?


@Jerry664: Mozna tak to splycic, moge to rozwinac, ale musisz zadac konkretniejsze pytanie, bo nie wiem czego dokladnie chcesz sie dowiedziec