Wpis z mikrobloga

#!$%@? mirki trzymajcie mnie... jadę #pkp do #wroclaw w przedziale z małżeństwem, dwoma gowniakami i teściowa. Jeden #gowniak się właśnie oszczal i trwa jego przebieranie, w #!$%@? przedziale cuchnie moczem i gownem ze zaraz się porzygam. A teraz trochę logika #niebieskiepaski typ chciał przebrać gowniaka w łazience vs logika #rozowepaski NIE TUTAJ PRZEBIERAMY BO PRZEWIEJE ZAZIEBI KWIII KWIII. Dodam jeszcze ze jadę IC i to nie jest 1998 rok gdzie kible trzeba było łomem z lodu rozkuwać... Jak powinienem się zachować w takiej sytuacji? Zwrócić uwagę? Bo zaakceptowałem sytuacje ale jestem zły. Na + #madki zrobiły to tyłem do mnie ze nie byłem narażony na przykry widok. Generalnie już po 5 sekundach żałowałem ze kupiłem bilet w wagonie przedziałowym, nie polecam podróżowania z normictwem... i to ja jestem #!$%@?? Targuje jeszcze #patologiazewsi
BenizBurger - #!$%@? mirki trzymajcie mnie... jadę #pkp do #wroclaw w przedziale z ma...

źródło: comment_0yyDoHOGUi3xirehmrVFdfSGQ6sxYgHz.jpg

Pobierz
  • 74
@BenizBurger:

§3. Przepisy porządkowe


1.

(...)

16) zakłócania krzykiem, hałasem lub innym wybrykiem porządku publicznego lub spokoju osób korzystających

z usług PKP Intercity, a w tym w wagonie gastronomicznym:

a) m.in. gry w karty i gry na instrumentach muzycznych,

b) głośnego odtwarzania muzyki,

c) wykorzystywania miejsc konsumenckich do innych celów niż spożywanie zamówionych posiłków,

d) zakłócania spokoju w inny sposób;

(...)


3. W przypadku:

1) naruszenia przepisów porządkowych – właściwe organa
@BenizBurger @Giacomina a kurcze macie rację, to zły pomysł jest. Ale mnie strasznie wpienia, że madki nie szanują swoich dzieci i nie szanują współpasażerów. Jeśli warunki w łazience są faktycznie kiepskie, to jakby ładnie poprosiła konduktora to pewnie znalazłoby się spokojne i ciepłe miejsce w przedziale konduktorskim albo tym dla matek z dziećmi. Ale nie, lepiej na siedzeniu przewijać, wszystkim śmierdzi, no świetnie. Jeszcze jak zwrócisz uwagę to opieprz dostaniesz że jej