Wpis z mikrobloga

#!$%@? mirki trzymajcie mnie... jadę #pkp do #wroclaw w przedziale z małżeństwem, dwoma gowniakami i teściowa. Jeden #gowniak się właśnie oszczal i trwa jego przebieranie, w #!$%@? przedziale cuchnie moczem i gownem ze zaraz się porzygam. A teraz trochę logika #niebieskiepaski typ chciał przebrać gowniaka w łazience vs logika #rozowepaski NIE TUTAJ PRZEBIERAMY BO PRZEWIEJE ZAZIEBI KWIII KWIII. Dodam jeszcze ze jadę IC i to nie jest 1998 rok gdzie kible trzeba było łomem z lodu rozkuwać... Jak powinienem się zachować w takiej sytuacji? Zwrócić uwagę? Bo zaakceptowałem sytuacje ale jestem zły. Na + #madki zrobiły to tyłem do mnie ze nie byłem narażony na przykry widok. Generalnie już po 5 sekundach żałowałem ze kupiłem bilet w wagonie przedziałowym, nie polecam podróżowania z normictwem... i to ja jestem #!$%@?? Targuje jeszcze #patologiazewsi
BenizBurger - #!$%@? mirki trzymajcie mnie... jadę #pkp do #wroclaw w przedziale z ma...

źródło: comment_0yyDoHOGUi3xirehmrVFdfSGQ6sxYgHz.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
@BenizBurger otwórz okno, to raz, dwa idź po konduktora lub nie wiem użyj jakiegoś guzika. Ogólnie nauczyłam się już, że podróżuję tak rzadko, że trasy powyżej dwóch godzin tylko w pierwszej klasie
  • Odpowiedz
@StaryZdzich: ja ostatnio jechalem - 1 klasa, bilet 200 zl xD(drozej niz samolot), a to jednak pociag. W przedziale ja i 2 biznesmenow xD, cale 2h #!$%@? przez telefony. Jeden mial rigcz i wychodzil, ale drugi #!$%@? w przedziale, na szczescie pociag jechal przez las i nie bylo zasiegu polowe czasu

Na szczescie juz jada do mnie sluchawki z aktywna redukcja szumow :D
  • Odpowiedz
@marcel1337 hmm kurde to nie miałam takiego przypału jeszcze. Dlatego lubię pendolino wagony ciszy - nie ma w nich gówniaków bo wiadomo, nikt nie gada, tylko słychać stukot i szelest przewracanych kartek
  • Odpowiedz
@BenizBurger: zapytaj się Pani czy by się nie mogła na chwilę odwrócić, a jak zapyta po co, to powiedz, że też chciałbyś się tu wysikać a nie lubisz jak się ktoś patrzy.
  • Odpowiedz