Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie #!$%@? jak ktoś z moich znajomych pójdzie do knajpy i zje ramen. Wrzuca potem zdjęcie ramenu z jakimś głębokim podpisem typu:

rAMEN
Ramen to życie...
Dla ducha i ciała

Nie wiem skąd przekonanie że ramen to coś mistycznego xD przecież to jest rosół. To tak jakby jakiś Jose z Meksyku jadł krupnik i był przekonany że karmi swoją dusze xD

#gotujzwykopem #ramenboners #heheszki #takaprawda #jedzenie
C.....a - Zawsze mnie #!$%@? jak ktoś z moich znajomych pójdzie do knajpy i zje ramen...

źródło: comment_Hg4L6TKIz5yOygUemUdtgK3zGDsE0cGP.jpg

Pobierz
  • 70
@Czachaaa: zgadzam się całkowicie :D uwielbiam dobry ramen, ale dorabianie do tego jakiejś filozofii jest srogo poryte :D w Japonii to jest zwykły szybki lunch/obiad jak u nas np. pizza (coś co wymaga długiego przygotowania od strony restauracji, ale już samo przygotowanie po zamówieniu jest bardzo szybkie). Z tymże, większość filmów na YT pokazuje rameny z miejsc gdzie wyjątkowo się nad nimi srają, traktują to jako coś kultowego, no bo po
@ataeB: dobra zupa/wywar z różnymi składnikami do wyboru: mięso, pierożki, przeważnie też warzywa, makaron, liście jak do sushi etc. Można się taką miską najeść do syta, no ale to zwykła zupa. @Czachaaa problem leży raczej nie w samym ramienie, który jest tutaj przypadkową ofiarą, a w atencjuszkach, wrzucających swoje och-ach życie do sieci, by poczuć się ważnymi ( ͡º ͜ʖ͡º)