Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie #!$%@? jak ktoś z moich znajomych pójdzie do knajpy i zje ramen. Wrzuca potem zdjęcie ramenu z jakimś głębokim podpisem typu:

rAMEN
Ramen to życie...
Dla ducha i ciała

Nie wiem skąd przekonanie że ramen to coś mistycznego xD przecież to jest rosół. To tak jakby jakiś Jose z Meksyku jadł krupnik i był przekonany że karmi swoją dusze xD

#gotujzwykopem #ramenboners #heheszki #takaprawda #jedzenie
C.....a - Zawsze mnie #!$%@? jak ktoś z moich znajomych pójdzie do knajpy i zje ramen...

źródło: comment_Hg4L6TKIz5yOygUemUdtgK3zGDsE0cGP.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
Nie wiem skąd przekonanie że ramen to coś mistycznego xD


@Czachaaa: stąd, że znajomi są polaczkami co całe życie #!$%@?ą schabowe 6.99/kg, i jak zobaczą coś, co pochodzi z zachodu, to dostają #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Czachaaa: nie wiem czy to rosol bo rosol to jest z makaronem a tu jest jakies gowno wymieszane ze wszystkim.
z wiadra pomyj to nalewaja? wyglada jak resztki ktore zostaly po obiadach z wczoraj no to z talerza sie zbiera i siup do wiadra XD

zostalo gosciowi pol jajka? siup XD plasterek szynkowej? siup XD

a polaczki sie ciesza ze tak szanuja kulture chinska... jak dla swin co rzucaja z ziemniakow
  • Odpowiedz
@suttle: suchodolski to codziennie je ramen grzybowy z porowko XD

debile nie wiedza ze przecietnego azjate nie stac tak kupowac mieso ktore jest u nich bardzo drogie to musi wlasnie takie wymieszane byle co zrec zeby nie zdechnac z glodu
  • Odpowiedz
@Czachaaa: dobry ramen to dla mnie danie wyjątkowo zajebiste, ale nie widziałem żeby ktoś z mojego otoczenia się nim zachwycał. U moich przygłupich znajomych tę rolę spełnia sushi xD
  • Odpowiedz
@Czachaaa jadam czasami ramen, nie jadam sushi z powodu #!$%@? ludzi jedzących sushi, czy Ty właśnie sugerujesz, że ramen ma podobny problem? Może to jednak lokalizm, jesteś z Warszawy?
  • Odpowiedz
Nie wiem skąd przekonanie że ramen to coś mistycznego xD


@Czachaaa: stąd, że znajomi są polaczkami co całe życie #!$%@?ą schabowe 6.99/kg, i jak zobaczą coś, co pochodzi z zachodu, to dostają #!$%@?.

Ramen pochodzi z zachodu? Dobrze posłuchać elity społeczeństwa co to nie jest polaczkami.
  • Odpowiedz
@frems: zalezy jaki, tonkotsu to i z 10 godzin ;/ poza tym sam bulion to tylko jeden z 5 podstawowych składników w misce. Do tego dochodzi makaron, tare, olej i dodatki na wierzch (jajka, chashu itp.). Dlatego robienie ramen w domu to chyba sprawa tylko dla zapaleńców gotowania, a i to z raz czy dwa na rok :D
  • Odpowiedz
Jak zrobić ramen
1. Zrób rosół
2. #!$%@? tam wszystko co masz w lodówce
3. Nazywaj to ramenem nadjedzeniem
4. Wstaw to na ig snapchata fb i wszystko inne i masturbuj się do tego zdjęcia
  • Odpowiedz