Wpis z mikrobloga

Statystyczny Polak ma: zainteresowania, solidne źródło dochodu. Dodatkowo umie nawiązać dyskusje na każdy temat
Statystyczna #p0lka ma przeciętną (jak nie gorzej) urodę na tle europejskim oraz 5 iq. Ani z taką nie porozmawiasz. Niezdolna do uczuć wyższych. Zwykły worek na spermę. Co się dla niej liczy? Zawartość portfela + wygląd zewnętrzny.
Jako Polak wstyd mi za Polki

papiesh - Statystyczny Polak ma: zainteresowania, solidne źródło dochodu. Dodatkowo u...

źródło: comment_5ZWIkAzyz4qFOxtFnfy5UhNNkSNR3648.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@anyvu przykro mi ale
@andriankowalski11 ma rację. Nie oszukujmy się z czegoś trzeba żyć co nie znaczy że należy to mylić jak w większości przypadków z pasożytnictwem który uprawiacie. Wielu porządnych chłopów się na was nacięło i wielu wpędziłyscie przez swoje wymagania w kompleksy a nawet do grobu
  • Odpowiedz
@anyvu To wasza chłodna kalkulacja. Robicie to podświadomie i jest to naturalne jak to że chłop woli kobietę z klasą jak Radwańska a nie prymitywa jak Doda
  • Odpowiedz
@anyvu Przecież to podstawy doboru naturalnego. Wolałabyś być z gościem co codziennie pije i brakuje do pierwszego czy takiego co okazjonalnie a na wakacje jeździcie na Seszele?
  • Odpowiedz
  • 5
@papiesh ja #!$%@?, za każdym razem jak wchodzę na wykop, to mnie przenosi do innego wymiaru, gdzie nic nie jest tak, jak to obserwuję na co dzień
  • Odpowiedz
@Achaa Ja tam nawet lubie poczytać takie nitki, to ich wzajemne poklepywanie się po plecach i przerzucanie odpowiedzialności za swoje nieudane życie na te mityczne, wstrętne kobiety czy "polki" XD
  • Odpowiedz
@papiesh: Statystyczna Polka:
Ma jakieś zainteresowania (moda, stylistyka, kulinaria)
Szuka normalnego człowieka bez wymyślonej depresji
Ma takie same potrzeby seksualne jak mężczyzna

Statystyczny polak:
#!$%@? gownem


Zarabia 2000zl, co nie starcza nawet na jego potrzeby
Uważa się za eksperta od wszystkiego
A jak juz się bierze za cos, co rzekomo umie, to się okazuje, ze kłamał i wszystko #!$%@?
Autorytety w dziedzinie ekonomii, medycyny ma za debili i on by wszystko
  • Odpowiedz