Wpis z mikrobloga

Siema! Kupiłem ostatnio w #ikea fotel #markus.
Niestety po zamontowaniu, podczas większego nacisku na oparcie, coś stuka, to normalne - nie wiem.
Wszystko jest dobrze zamontowane. Nie wiem czy to normalne czy zgłaszać do prokuratury?
Ma ktoś może taki fotel i podobny problem ?
  • 26
  • Odpowiedz
@bartlomiej-jurek: Też kupiłem ten fotel i stuka ta blokada odchylenia oparcia. Tzn. Jak masz oparcie zablokowane na pionowo to w dziurke wpada taki bolec żeby zablkować odchylenie i nie jest on tam na "ściśk". Przez co po nacisku on lekko uderza/blokuje się w tej wnęce. Nie wie jak to rozwiązać.
  • Odpowiedz
Mam to samo. Wczoraj kupiłem, złożyłem i wkurza mnie to stukanie ( ͡° ʖ̯ ͡°) jadę dzisiaj wymienić. Czy ktoś już wymieniał swój fotel?
  • Odpowiedz
@Rzeczoznawca: Wymieniłem. Oddałem. Wziąłem nowy. Znowu poskręcałem. I jest dokładnie taki sam luz jak w pierwszym. Poddałem się i już nie wymienialem kolejny raz.
  • Odpowiedz
@TheMan: u mnie to samo, właśnie złożyłem i podczas opierania słychac stukanie tak jakby elementy mechanizmu nie były prezycyjnie spasowane. Trochę zawód mam, bo ludzie tak polecają ten model w sieci i zastanwiam się czy oni tego shitu nie słyszą i wypisują że wszystko git z fotelem.
  • Odpowiedz
@Gib_Melson: Powiem Ci, że pierwsze dwa dni mnie to męczyło, ale jak się zasiedzę w nim to nie zwracam nawet uwagi. No i jednak wygoda dla pleców jest zadowalająca.
  • Odpowiedz