Wpis z mikrobloga

Tak samo z butami. Te wszystkie CCC i Daichmany, to słaba chińszczyzna. Buty z plastiku co rozrywają się w połowie sezonu. Znaleźć w galerii dobre skórzane buty za kwotę poniżej 600 zł jest ciężko. A na bazarku (nie każdym, musi być akurat ktoś od butów skórzanych) za 150 zł można kupić wytrzymałe, ładne, klasyczne buty skórzane.


@mk321:
tymeek - > Tak samo z butami. Te wszystkie CCC i Daichmany, to słaba chińszczyzna. Bu...

źródło: comment_Yfaqn28spgA1W6LztxB8cnPMCj4B8Rlk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Rok 2000, rodzice wybrali się sami na giełdę do Lubinia, wrócili obładowani kompletem dresów/ortalionów marki adidas,prosto od cygańskiej rodzinki ( ͡° ͜ʖ ͡°) , Jak to się skończyło, można szybko przewidzieć. Razem z siostra leżałam na podłodze ze śmiechu xD, mama schowała swój komplet do szafy i nigdy go nie założyła xD ( a był w takim powabnym, fiołkowym kolorze), a ojciec śmigał w dresie na luzaku (
  • Odpowiedz
@malypirat: Korej w Radomiu dalej tak wyglada, tylko bardziej cywilizowanie :D Zamiast szczek sa eleganckie pawilony, nie liczac tych co stoja nad rzeczka z namiotami :D Ale gajer tam kupowalem ostatnio, 350 ziko a sklad mieszanka welny i bawelny, zadnego poliestru.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@malypirat: Cały wątek tak bardzo prawda, uwielbiałem za dzieciaka te wypady niedzielne. W Łodzi niestety zlikwidowano "superbazar" stawiając Atlas Arenę, ale giełda na Dostawczej ma się dobrze i od biedy na C.H. Retkinia można coś znaleźć ( ͟ل͜)
  • Odpowiedz
  • 2
@BaKuMMz dalej tak kuouje rzeczy, ale najbardziej mnie wkurza, jak cos mi sie nie podoba i dziekuje sprzedawcy, a on takim obrazonym tonem rzuca "no, nie rozumiem, czemu chce pani stracic..." xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mk321: No tak, bo w mówieniu po angielsku wcale nie chodzi o to, żeby dotrzeć do szerszej publiczności. Nie chodzi o to, że w korpo i branży IT są zazwyczaj międzynarodowe zespoły. Chodzi o to, że mówienie po polsku to wstyd... Toś sobie chochoła wymyślił.
  • Odpowiedz
@malypirat: Ja cały czas kupuje gacie,skarpetki i kapcie na rynku bo w sklepach i marketach jest tylko tandeta z Azji.
Jeszcze 1-2 lata temu kupowałem tam T-shirty i bluzy jednej polskiej firmy bo były tańsze i lepsze od wszystkich Pum i Adidasów ale już nie ma tego straganu.
  • Odpowiedz