Wpis z mikrobloga

Danie 100 baniek dla Kubicy to jest kolejny dowód że bliżej nam do Korei Północnej niż do zachodnich cywilizacji.
W kraju setki tysiecy ludzi żyje poniżej minimum egzystencji a tutaj państwo wydaje grube miliony na jakiegoś typa tylko dlatego że jest medialny.
W Korei buduje sie pomniki mimo że ludzie głodują a u nas wydaje sie publiczne pieniadze na niszowy sport.
W tym kraju jest naprawde od #!$%@? ważniejszych rzeczy na które rząd mógłby przeznaczyć państwowe pieniądze. Chociażby na te przysłowiowe samotne matki. Mógłby to zainwestować we wschodniej Polsce albo wybudować jakiś kościół.
To nie, dadzą na jakiegoś pokrake który w całej swojej karierze wiecej razy sie rozbijał niż stał na podium.
#kubica #niepopularnaopinia
  • 45
@AlfredoDiStefano: dużo polityków nie ma matury a jednak sukces osiągneli. Ale rozumiem że cię tak bardzo dupsko piecze że nawet jakbym ci dał 100 argumentów za to i tak byś był przeciw więc po cholere mam się męczyć?
@AlfredoDiStefano: @timix: Powiem szczerze że ja też tego nie rozumiem czemu z państwowych pieniędzy idzie kilkadziesiąt milionów dla teamu w f1 . Przedtem chyba nie płaciliśmy do dlaczego teraz mamy płacić ? i tak wiem wiem Orlen ma stacje nie tylko w Polsce ale także w Niemczech , Czechach i kilku innych krajach ale z tego co wiem to są pod innymi nazwami bo pod nazwą Orlen nikt nie chciał