Wpis z mikrobloga

1. pracbaza z przełożonym januszem który traktuje cie jak śmiecia bo mu podlegasz
2. trzecia umowa na 'czas próbny bo sie hehe nie angażuję, no i podwyżki tez hehe nie będzie' a wiadomo rzeczy to sie same robią
3. znajdź lepszą robote pod każdym względem
4. rozwiązaniezaporozumieniem.exe
5. 'HEHE ALE TO MUSISZ WYKORZYSTAĆ URLOP HEHE'
6. pierwszy dzień urlopowy czuje dobrze człowiek
????????
14.30 telefon od przełożonego "gdzie ty jesteś i czego nie w robocie, ale co z tego że urlop zaległy trzeba zrobić xyz, a ludzie z działu prawnego nie umiejom, a dyrektor myślał ze to będziesz w pracy na tym urlopie."

pic rel to tak bardzo ja.

#pracbaza #heheszki
Pobierz
źródło: comment_8Vlt8Td6klSLen53aOQdVekopdDbYEHL.jpg
  • 65
@Mordschlag: przypomina mi się moja pierwsza gównopraca, gdzie co miesiac dostawałam śmieciowke, a szef był... no coz dosc szalony. Gdy nie przedłużono mi ostatniej - przyszłam pożegnać się z ludźmi nastepnego dnia (formalnie nie pracowałam już). Gdy wychodziłam Szefu dziękując mi za współpracę zaproponował żebym została do 16 i jeszcze pomogła robic oferty dla klientów.

Nigdy wcześniej i nigdy pozniej moja mina nie była tak bardzo „:o”.

#januszebiznesu
@Mordschlag: no tak średnio, w wawie idziesz do korpo i masz 4k na reke jak jesteś na aplikacji, pracujesz w zawodzie, exceli nie klpiesz.. wiec ludzi wybór ze pracuja u januszy( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Scabies: tak bylo. W Wawie oferty pracy rosna na drzewach, a mlodych prawnikow jest smiesznie malo.
@Mordschlag:
I wlasnie przez takie pozbawione elementarnego szacunku do siebie i swojej pracy, bananowe panienki rynek pracy mlodych prawnikow wyglada jak wyglada. Moze jednak idz do pracy na tym urlopie?