Wpis z mikrobloga

Byłam wczoraj na piwie i typiara wcześniej mi nieznana, ale w naszym towarzystwie , była w zaawansowanej ciąży. Nagle mówi - kto idzie na peta? ()
Zbladłam i myślę, ze to jakiś żart, jednak nikt nie reaguje. Wyszły z nią jej koleżanki.
Szybko pytam co jest kuywa grane??? A jej znajomi, że ona pali cała ciążę, bo lekarz powiedział że nie może odstawić, bo jej organizm może oszaleć i nie dotrzymać dzieciaka. I mam jej nie pouczać, bo jej nie znam i moge nie znać jej sytuacji zdrowotnej...
#patologia
  • 52
@gansevudei: podobno tak jest, że jak paliła dużo i długo wcześniej to może być szok dla organizmu, więc nie rzuca się palenia od razu, tylko ogranicza jak najwięcej. A tak poza tym: co cię obchodzi czyjąś macica.


@hotpizza: #!$%@?. To trucizna i najlepiej rzucić od razu.
Nie powielaj takich debilizmów.
@gansevudei :| mi było źle ze samą sobą jak raz energetyka wypiłam bo już ledwo stałam na nogach. Nie wiem po co planować dzieciaka skoro nie umie się rzucić fajek. No chyba, że ktoś się rozmnaza z przypadku, ale tacy ludzie też chyba mają sumienie :|
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@magrusia: Są różne metody wychodzenia z nałogu. Rzadko, ale stosuje się ograniczanie - czyli dalej zażywasz substancję od której jesteś uzależniona, ale zmniejszasz dawkę. I tak zmniejszysz, zmniejszasz, aż do zera. Jak o czymś nie słyszałaś to nie znaczy, że to debilizm, ignorantko.
@gansevudei: No znam babke ktorej w wyniku rzucenia palenia przyspierzyl sie hormonalny burdel i w ciul spuchla w wyniku tego. Do tego rak piersi, ale trudno powiedziec czy to powiazane. No ale to osoba juz pod 50tke a nie 20 pare lat.