Wpis z mikrobloga

Byłam wczoraj na piwie i typiara wcześniej mi nieznana, ale w naszym towarzystwie , była w zaawansowanej ciąży. Nagle mówi - kto idzie na peta? ()
Zbladłam i myślę, ze to jakiś żart, jednak nikt nie reaguje. Wyszły z nią jej koleżanki.
Szybko pytam co jest kuywa grane??? A jej znajomi, że ona pali cała ciążę, bo lekarz powiedział że nie może odstawić, bo jej organizm może oszaleć i nie dotrzymać dzieciaka. I mam jej nie pouczać, bo jej nie znam i moge nie znać jej sytuacji zdrowotnej...
#patologia
  • 52
@iAmTS: I nie tylko drugiego człowieka - wnukom też robisz przysługę. A potem szczypionki są winne. ;)

Scientists from the University of Bristol have looked at all 14,500 #!$%@? in Children of the 90s and found that if a girl's maternal grandmother smoked during pregnancy, the girl is 67% more likely to display certain traits linked to autism, such as poor social communication skills and repetitive behaviours.
@gansevudei to ja spotkałem się z bardziej patologiczna sytuacja. Sobota wieczor, domowka, ktoś rozsypał jakieś kreski a tu do stolika ustawia sie jako pierwsza zaciążona karyna. Po tym jak zwruciłem jej uwage dostałem dokładnie taką odpowiedz jak w Twoim przypadku. To była ostatnia impreza z tymi podludzmi bo naturalnie jej facet twardo za nią i wyszło na to ze #!$%@? sie w nie swoje sprawy. Szkoda tylko dzieciaka bo wychowuje sie w