Wpis z mikrobloga

Mircy, dajcie parę słów otuchy. Jestem w przedziale z parą patusów. Słuchają disco polo i jedli 2foru z mc. Co chwilę się liżą, a Karyna rozłożyła się jakby była w salonie na kanapie. Gdyby nie to, że pociąg jest przepełniony, to wyszłabym na korytarz, ale no nie ma jak, tyle ludu. Swoją drogą co jest, przecież nie ma długiego weekendu?


#intercity #pkp #kolej #zalesie
Pobierz nomad609 - Mircy, dajcie parę słów otuchy. Jestem w przedziale z parą patusów. Słucha...
źródło: comment_T4UoU3MtiWn3Sm4bC5Ty8ql7qFsJGwPh.jpg
  • 37
@nomad609: Wstajesz i idziesz do konduktora, zgłaszasz sprawę i mówisz żeby zrobił interwencję tak żeby to wyglądało jakby przechodził obok i zauważył manianę lub po prostu na najbliższym przystanku jeśli jest dostępna jednostka ochrony kolei to poprosić ich o interwencję.
Również mam dość gówniarzerii, która nic sobie nie zdaje z przestrzeni i przedmiotów oddanych do użytku publicznego. Na przykład z dzisiejszego dnia, spotkałem bandę bananów, która #!$%@?ła w mcdonaldzie to zwróciłem
@nomad609 Kiedyś widziałem podobną sytuację tylko że w autobusie w Warszawie. Jakąś Karyna z Seba jadą gadają jakieś bzdury, ona rozłożona na siedzeniu jak Kleopatra na tronie a on dobierał się do niej na oczach innych pasażerów ok 10 rano. Seba już zaczął pchać łapy do jej krocza. Nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać ^^
#!$%@? być takim wstydliwym, cichym dzieckiem jak ty, kiedy inni żyją sobie jak chcą i mają w dupie zdanie innych xD podziękuj rodzicom

@taktylko: taki już ze mnie przegryw ¯\_(ツ)_/¯
@perdoo-pedro: niby masz rację, ale z drugiej strony, tak jak zasugerował Mireczek wyżej, nie robili niczego strasznego, w domyśle nielegalnego

przybliżę ci tę sytuację na spokojnie: muzyki słuchali na słuchawkach, ale tak głośno, że było słychać; jedzenie nie jest zakazane, tak jak okazywanie sobie uczucia; dziewczyna nie miała swoich butów bezpośrednio na siedzeniach, więc zarzucić jej niszczenia mienia też nie można; to po prostu kwestia dobrego wychowania, więc wątpię żeby konduktor
@nomad609: trochę zmienia postać rzeczy ale jeśli coś Ci przeszkadza to musisz sama o to zadbać i zwrócić uwagę, że nie są sami i niech ogarną się. Jeśli lubisz wąchać podeszwy to już twoja sprawa ale swoją drogą też miewałem takie sytuacje i nic nie robiłem bo zwyczajnie brakowało mi odwagi, byłem sam zbyt młody ale przyjdzie i u ciebie czas że powiesz iż miarka się przebrała i zareagujesz. Niektórzy naprawdę