Wpis z mikrobloga

@KsaneK: Z tego co się orientuję na OLX jest opcja "do negocjacji". Jeśli sprzedający jej nie użył to nie ma zamiaru schodzić z ceny. Z drugiej strony, My, jako niezbyt bogaty naród zawsze chcemy urwać coś z ceny. Owe 150 PLN to niezła dniówka ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KsaneK: Taka już natura tych portali.

Czasami też się wqrzam z powodu tych wiadomości. Zdarzają się prawdziwe oryginały w rozmowach.

Na plus to, że poważny kupujący dobije temat i transakcja dojdzie do skutku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Wyszedłem na janusza, bo wystawiłem telefon za tyle za ile chcę go sprzedać? Śmieszni jesteście. Wystawiłem telefon w bardzo atrakcyjnej cenie, chcąc go szybko sprzedać, nie zaznaczyłem opcji do negocjacji i wszystkie oferty jakie przychodzą to albo "zejdź pan dwie stówy" albo "mogę się wymienić". Idźcie oddawać swoje rzeczy za darmo w takim razie jak według was to jest okej.
@KsaneK: nie zartuj sobie i sprzedaj go nawet za 1650zl, a sam pewnie zrealizowales kod na odkup stergo telefonu za 250zl, tu masz nowy za 1900zl

https://allegro.pl/sprzedam-nowy-samsung-a9-zafoliowany-i7690412830.html

A teksty typu 2500zl kosztuje nowy w sklepie sa słabe, oczywiscie ze nowe w sklepach sa drozsze bo dostajesz na nie fakutre 23% albo raty 0%

Tak wyszedles na janusza sprzedajac cos czego nikt nie kupi bo przesadziles z cena, zobacz po ile dzbany