Wpis z mikrobloga

Chciałam podziękować wszystkim za wsparcie i napisać, ze wydłubywanie poziomego debila z moich ust zostało przełożone na połowę grudnia. Pani doktor uznała, ze mam zbyt słabe wyniki krwi i nie ma sensu dokładać organizmowi kolejnego ciosu skoro mnie to nie boli.
Także jeszcze raz dziękuję, zgłoszę się za 2 tygodnie z identycznym poziomem paniki :P

#osemka #dentysta #lekarz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Odpowiedz
@nint jestem świeżo po wyrwaniu, choć u mnie nie siedział tak upierdliwie. Poszło dość gładko. Męczące, ale bez bólu.
Będzie dobrze!
  • Odpowiedz
@nint ja od 2 lat się zbieram, w końcu zdecydowałam się i w styczniu miało być po problemie no ale okazało się że nowy obywatel w drodze więc znowu się przeciągnie :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@nint: kiedys kumpel z pracy opowiadal jak mial kijowa ekstrakcje osemki z pilowaniem kosci zuchwy przez starego, trzesacego sie dziada na kontrakcie nfz ( _)
Postanowilem zrobic zdjecie pantomograficzne, a tam sie okazuje, ze dwie 8 rosna sobie pod katem 45 stopni do 7. Usunalem szybko wszystkie cztery zeby miec spokoj ( )

Ps nie usuwajcie zebow latem, najlepiej zima
  • Odpowiedz
@nint: i tak szanuje za podjecie krokow w tej sprawie, ja niecaly rok temu dowiedzialam sie o ósemkach ze rosna poziomo i trzeba usuwac i od tego czasu dentyste omijam szerokim lukiem, cos czuje ze usuwanie tych zebow trzeba bedzie zaczac od psychologa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nint: współczuje mnie czeka dłutowanie 8 i 9 zęba. Pod narkoza mam takie dwa komplety 8i9tki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak pisze żeby Cię pocieszyć ze może być gorzej
  • Odpowiedz
przełożone na połowę grudnia.


@nint: ja po wyrywaniu ósemki miałem szczękościsk chyba przez tydzień, gdzie ino łyżeczka z jogurtem przechodziła przez zęby. Zapomnij że sobie pojesz w święta. W sumie może Ci wyjść na dobre jeśli masz trochę za dużo dodatkowych kg. Nic nie sugeruje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz