Wpis z mikrobloga

Kapitalizm ma jednak swoje zalety. Gdyby w USA nie było kapitalizmu, nikt by nie wpadł na pomysł serialu "Breaking Bad". W złych lewackich krajach to państwo gwarantuje opiekę lekarską, i nagle ubezpieczyciel nie zerwie z tobą umowy, gdy dowie się że leczenie będzie bardzo drogie.
#heheszki #kapitalizm #antykapitalizm #breakingbad
L.....e - Kapitalizm ma jednak swoje zalety. Gdyby w USA nie było kapitalizmu, nikt b...

źródło: comment_G7hgi1vRsrd2cNelc4ZZkQiINKE8eWeJ.jpg

Pobierz
  • 79
@jestem_na_dworzu:

Nie rozśmieszaj mnie. Tego nie można nazwać opieką lekarską.


To pojedź do lewackiego kraju typu Niemcy, albo do Skandynawii. U nas miliardy #!$%@? się na pedofilii dlatego nie ma tyle kasy na służbę zdrowia, ale i tak jest lepiej niż w USA.
Wiesz że w USA ludzie potrafią przez grypę umierać, czy przez proste zapalenie płuc, bo nie stać ich na wizytę u lekarza?
To pojedź do lewackiego kraju typu Niemcy, albo do Skandynawii. U nas miliardy #!$%@? się na pedofilii dlatego nie ma tyle kasy na służbę zdrowia


@Lucifer_vult_animae_tuae: obawiam się, że w naszej służbie zdrowia występują o wiele gorsze problemy, niż brak kasy.

Ale gdyby pozbyć się całej reszty państwowo-socjalnej patologii w tym kraju, a samą publiczną służbę zdrowia znacznie uprościć, to miałoby to ręce i nogi.

Obawiam się jednak, że do tego
@enslavedeagle:

a samą publiczną służbę zdrowia znacznie uprościć, to miałoby to ręce i nogi.


Tak jak w USA?

https://www.wykop.pl/wpis/37282025/tak-tak-prywatna-sluzba-zdrowia-dziala-kapitalizm-/

Hahaha.
Dzbanie, jak to jest, że na zachodzie w lewackich krajach jest najlepsza służba zdrowia?

@jestem_na_dworzu:


Ale ty #!$%@? mądry, naprawdę więcej wydają? Popatrz, i efekty mają lepsze? Czyli to znaczy że trzeba więcej wydawać, to wtedy się więcej oszczędza na leczeniu.
@Lucifer_vult_animae_tuae: Jak dowiedział się, że jego żona jest w ciąży z drugim dzieckiem, starsze dziecko miało porażenie dziecięce, a sama żona nie pracowała, zdał sobie sprawę, że rodzina nie ma żadnych środków do życia, po tym jak umrze jej jedyny żywiciel.
I teraz pokaż mi jaki lewacki kraj zapewni trójce niepracujących osób życie na poziomie klasy średniej w USA(ich dom miał około 300 metrów, był naprawdę ogromny).
@maciek-rudol:

I teraz pokaż mi jaki lewacki kraj zapewni trójce niepracujących osób życie na poziomie klasy średniej w USA(ich dom miał około 300 metrów, był naprawdę ogromny).


Aha, czyli USA i kapitalizm zapewniłby im dalej taki sam poziom życia, gdyby też nie robił narkotyków?