Wpis z mikrobloga

@RoastieRoast

Czy ja gdzieś napisałem że uważam że kobiety są wspaniałymi istotami? Ja rozumiem że zdolność logicznego myślenia i przetwarzania danych jest domeną wyjątkowej grupy osób, ale umiejętności czytania ze zrozumieniem uczą już w podstawówce. Gdzie wtedy byłeś?

Ja po prostu nie obracam się w towarzystwie intelektualnych ameb ani nie zabiegam o kontakt z nimi. Jak widzę że laska nie grzeszy inteligencja, ambicją i wartościowym podejściem do życia, to po prostu unikam
  • Odpowiedz
@RoastieRoast

O moje ciśnienie się nie martw. Raczej nagły naplyw endorfin do mózgu bo czerpie wyjątkowa przyjemność jadąc po takich kompleksiarzach życiowych jak Ty.

A wieczór nie walczę o honor kobiet. Spędzam go przy grzancu z moją dziewczyną.

Wiem.. Wieczór i dziewczyna- wybiega to poza tok rozumowania i pojmowania świata typowego przegrywa. Od kogo mnie wyzwiesz teraz.. Spermiarz? Betabankomat czy betaorbiter czy jakie tam jeszcze określenia macie w tym waszym śmiesznym wykopkowym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RoastieRoast: Słonko, naprawdę wierzysz, że mam siłę i ochotę szukać Ci takiego znaleziska? Jako pierwsze z brzegu mogę Ci podać wsparcie dla @gnida84: i to, jak nadal wspieramy jego żonę i synka po tym, jak przegrał walkę.
  • Odpowiedz
@ChuckFasola: hehehe naprawdę myślisz, że wystarczy komuś babluzgac, żeby po nim "jeździć" i daje Ci to "napływ endorfin"? Jesteś naprawdę niska forma życia, że to twój sposób na przyjemność. Taka rozkosz chama XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RoastieRoast: No tak, bo wcale nie jest to zasługa dobrze napisanego postu, dodania go w odpowiedniej godzinie, odpowiednich tagów najpierw na mirko, a potem powtórzenia sytuacji ze znaleziskiem. Tym bardziej, że dziewczyna nie jest pierwsza-lepsza tylko użytkownik z nią sporo pisał, jest weryfikacja i przede wszystkim STOSUNEK STANU ZDROWIA DO MŁODEGO WIEKU...
  • Odpowiedz
Dobrze napisał po #!$%@? ktoś zaklada konto jak nic nie szuka tylko laski z kompleksami chca się dowartosciowac atencja, usuń konto
  • Odpowiedz
@RoastieRoast

A ja Ci bluzgam? Ja tylko konstruktywne punktuje błędu w Twoim myśleniu, które jest bardzo proste i płytkie.

A czego Ty sie spodziewałeś na wykopku.. Ze będę się kierować wyzszymi pobudkami zachowań i próbować tu kierować się jakąś misją promowania wyższych wartości ? Na WYKOPIE?! Gdzie dla 80% użytkowników autorytetem są jakieś patodebilostreamingi?
Nie rozsmieszaj mnie :)

Więc jasne że tutejszy byt jest dla mnie materiałem do bardzo niskich pobudek z
  • Odpowiedz