Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@azertyazerty: Proszę? Pisałeś o sądzie. Naprawdę, wątpię, że dziewczynie chciałoby się bawić z takim gówniarzem. Nie rozumiem przejścia do czegoś takiego. I jestem ciekawa, gdzie widzisz winę dziewczyny. Czemu ona jest winna takiemu przebiegowi spraw? Bo co, bo gość wypieprza z propozycją w tonie jak do roksy i dziewczyna odpowiada mu z równym szacunkiem? To jej wina, że typ daje w prawo nie czytając opisu i wręcza wiązankę #!$%@?, gdy ona
@Twinkle: no przecież, że ten facet nie jest przystojny . Ma budowę chłopca a nie alfy, o którym marzą kobiety. Dlatego on nie ma prawa do eksponowania swojej seksualności, on musi grać grzecznego chłopca szukającego związku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@RoastieRoast: Nie wydaje mi się, żeby "No to A w takin razie randka i jakiś sex wtedy" było graniem chłopca szukającego w związku. Jestem pewnie jakaś staroświecka, ale dla mnie seks po jednej randce to przypał. Chyba, że się od jakiegoś czasu zna tę osobę w bliskich stosunkach, jedna przyznała, że coś czuje i przechodzą na inny rodzaj znajomości czyt. związek. Z moim facetem zresztą akurat tak zaczął się związek (nie
@RoastieRoast

Już tutaj komuś to pisałem - wolę określenie normalny facet bez #!$%@? psychiki i krucjaty anty loszkowej i kompleksu małego #!$%@? który musi wyżyć na jakiś ulomnych laskach do których podbija bo jest debilem i nie potrafi znaleźć sobie normalnej loszki :)
@RoastieRoast

Ja zaangażowany? To nie ja pizgam jakieś eksperymenty społeczne na Tinderze, wrzucam wysrywy na wykop.pl jak to loszki lecą na chadow, albo wrzucam jakieś screeny profili żeby kumpelki Przegrywy klaskaly, bo laska ma o 0,001 mm. brew za grubą.

Co Ty się #!$%@? Nobla spodziewasz za międzynarodowe odkrycie?

Więc o czym Ty #!$%@? do mnie mówisz gościu.

Macie zryte berety już tym wykopem i jesteście debilami. Taka jest wasza smutna prawda.
Pobierz ChuckFasola - @RoastieRoast

Ja zaangażowany? To nie ja pizgam jakieś eksperymenty sp...
źródło: comment_Q8xJU7p3PY0FLTkkUDVkZ7DLkegTiYRT.jpg
@ChuckFasola: dziękuję za materiały do artykułu o bialorycerzach. BTW to jest jedna z cech bialorycerzach - przeświadczenie, że akt seksu z kobietą nobilituje a brak seksu kompromituje XD No ale wiadomo, skoro w waszych głowach kobiety są tak wspaniałymi istotami to ma to jakiś spójny sens
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RoastieRoast: Akurat mam niepełnosprawnego kolegę z praktycznie brakiem czucia od pasa w dół, z 1 i 1/2 ręki, sportowca. Kilka miesięcy zajęło mu zbieranie na świetny wózek do szybkiego jeżdżenia.