Wpis z mikrobloga

czy tym samym tokiem rozumowania wszystkich Niemców też mamy nienawidzić


@Stan_Przedzawalowy: Oczywiście, że tak. Teutońskie dzikusy od tysiąca lat wywołują z nami wojny, starając się wyrąbać swój lebensraum. Przypominam, że na zachodzie graniczymy z 90 milionowym, barbarzyńskim ludem, który 80 lat temu palił w piecach polskie dzieci.
____________________________________________________________________________________________________________
Aborcja to morderstwo. W Norymberdze Niemcy otrzymali zarzut „zbrodni przeciwko ludzkości i ludobójstwa przez zaniedbanie” za zezwolenie i dokonywanie aborcji tak dobrowolnej, jak
@Puszczanin: dobra historia, jak bylem w pracy za granicą też takie opowiadali o Polakach, najlepsza była jak jeden Polak Norwegowi który przyjął go do domu i pomógł ukradł wszystkie pamiątki po ukochanej żonie i córce które zginęły w wypadku, dziękuję że mi przypomniałeś że istnieje historia o której trzeba pamiętać.
Mnie w życiu żaden Ukrainiec nie skrzywdził, natomiast Polak to mnie okradł, oszukał i nie jeden raz próbował pobić tylko dlatego
jedno z najgłupszych powiedzeń xD Jeśli ktoś nie zna historii podboju Azji przez Czyngis-chana, to on się odrodzi i znowu podbije całą Azję, a armie Imperium Mongolskiego będą najeżdżać Europę Wschodnią?


@Jailer: jakbyś znał dobrze ta historie to byś wiedział jak np. maja się Ujgurzy do Czechosłowacji w 38. Tak nawet jest historia podziału imperium inspirowanego przez kobietę, oraz głupota dyplomacji Pekinu która przełożyła personalne animozje nad bezpieczenstwo miasta (i ostatecznego