Wpis z mikrobloga

#fortnite #mieczyk Wielkie brawa dla epic games za wprowadzenie miecza! Gosc na skirmishu robi 12 fragow w jednej grze niszcząc przy tym szanse graczy których spotkał na drodze na walke o final w ktorym do wygrania 75 000$ za pomocą 2 przycisków! Komentatorzy przyklaskują a cala reszta która tryharduje po 12h dziennie używając połowy przycisków z klawiatury nic nie może zrobić. Czekamy na wprowadzenie do fortnite bomby atomowej najlepiej taką co roz....doli cała gre razem z serverami. Gośc ktory uzywal miecza w dwóch grach zdobył w łącznej klasyfikacji 17pkt drugie miejsce miało 8pkt
  • 14
  • Odpowiedz
@fiodorowski: No cóż. Epic zrobi to co potrafi najlepiej, czyli #!$%@? tę grę całkowicie xD To jest dopiero początek dodawania gówno itemów. Mam nadzieję, że w przeciągu roku ta gra zdechnie
  • Odpowiedz
@fiodorowski: @Antlioon:
Panowie, budowanie się w box'ie 1x1 to nie jest kontra na miecz i każdy o tym wie.
Wg mnie miecz jest jak najbardziej okej, będzie ruszany bo community płacze, ale wiecie też, że community płacze o każdy item.
Malutki nerf nie zaszkodzi.
  • Odpowiedz
@fiodorowski: Jesli chodzi CI o goscia o nicku Psalm to on całkiem dobry jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale ten miecz jest z dupy faktycznie :p uwaliłem dziś na solo 18 fragów a grając normalnie miałem max 8-9. Pewnie tydzień i go znerfują. Jak na squadach graliśmy i ktoś z ekipy miał miecz to nie ma szans przegrać :P
  • Odpowiedz
  • 0
@vomar no to prosimy o to co każdy wie a nie wiedzą top200 graczy z NA może lepiej uciekac bez osłony i w...dolic sie pod ostrzał 30 innych zawodników w malej strefie, a może użyć balona w takim przypadku albo spróbować zrobić highground który zostanie zwalony mieczykiem za pomocą kliknięcia lewym przyciskiem myszy. To że potrafisz skontrować bambika z mieczykiem w normalu nie znaczy że zadziała na kogoś kto robi to dobrze
  • Odpowiedz
@fiodorowski: przecież wiesz o tym że w zamyśle tej gry to nigdy nie było kampienia w boxie w late game
Przecież to widać po zmianach.
1. Przemieszczająca się burza
2. Tick po 10 dmg żeby nie dało się leczyć
3. Gniew Burzy żeby nie kampić tylko walczyć
Miecz jest kolejnym dodatkiem do late który ma wyeliminować problem ponad 30 graczy w 7-8-9 kręgu i sprawuje się doskonale.
  • Odpowiedz
  • 1
@vomar czekaj bo nie odpowiedziałeś mi na pytanie co zrobił byś lepiej od tych ludzi którzy mają po 10 i więcej kd chcą wygrać w skirmishu ale akurat nie mają miecza i mają pecha bo akurat na niego wpadł rycerzyk z mieczykiem. Ty mi tylko powiedziałeś że przedmiot który przekreśla szanse równej rywalizacji jest fajny bo ma pobudzić do wychodzenia z boxów
  • Odpowiedz
@vomar: Racja, wystarczyłoby, że zawodnicy by się na 5 sekund skupili na gościu z mieczem i by go nie było, ale dla nich ważniejsze jest siedzenie w zabudowanym domku, więc byli później eliminowani pojedyńczo.

edit: przypominam, że gość, który miał 17 punktów, w 5 grze załatwił przeciwnika, który właśnie miał miecz; zamiast się zabudowywać wystarczy walczyć, złoty shotgun 2 strzały w głowe z bliska i delikwenta nie ma
  • Odpowiedz
@fiodorowski: przecież nawet nie starali się zdobyć miecza, większość padała nie wiedząc co się dzieje, co do samej kontry na niego ciężko mi cokolwiek odpowiedzieć, jest w grze dopiero od jednego dnia, wg mnie można by podczas gdy próbuję się do nas przebić do boxa stawiać połówki ścian zamiast całych, broniło by to nas przed atakiem miecza i dawało możliwość strzelenia do niego, lub użycie high grounda na tyle wysokiego że
  • Odpowiedz
@vomar: Czekam aż dodadzą atomówkę która zabija każdego na mapie i na twoje tłumaczenie jak można ją kontrować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@vomar 1. Mówisz mi że 100 graczy powinno skoczyć na jedną miejscówke super 2. Mówisz mi że zdążysz budować połówke ściany międzyczasie wyciągać szotgana i strzelać kiedy rycerzyk ma 130% speeda 400hp regen i jednym ciachnieciem może zadać dmg i rozwalić ścianę fajnie 3. Mówisz mi o zbudowaniu highgroundu który może zbudować również rycerzyk albo rozwalić twój 4. Mówisz o zabiciu rycerzyka na skirmishu którego dokonała przypadkowa osoba po wcześniejszych atakach i
  • Odpowiedz