Wpis z mikrobloga

Liverpool do niedawna był tuż za plecami Manchesteru City i nie przegrywając meczu w lidze grając w środku trójką Wijnaldum - Henderson - Milner. Ostatnio koncepcję Kloppa zrozumieli w końcu Keita - Fabinho - Shaqiri. Aż strach pomyśleć jak będzie wyglądała druga część sezonu, skoro do tej pory było najlepiej w historii. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lfc
  • 5
@DahofromRio: dobrze, że może sobie Klopp porotować zawodnikami w środku pola, zawodnicy od stricte defensywnych, po ofensywnie przysposobionych.
Dużo daje takie zaplecze w grudniu, gdzie natłok meczy zabija.
Teraz w zimowym, ew. już na lato jakieś wzmocnienie środka obrony, żeby VVD miał solidnego kompana i lecimy dalej :)
@DahofromRio: Teraz Joe wypadł bo kontuzja, Matip też, a Lovren mimo wszystko nie wydaje mi się być ostoją obrony. Wszedł w meczu z Napoli i nie upilnował Milika, który mało co a by nas nie wyeliminował z CL.
@DahofromRio: w letnim oknie były spekulacje odnośnie Taha z Leverkusen, który wydaje się być świetną inwestycją.
Ale masz rację, były plotki przed sezonem, a teraz Joe pokazał, że na środku też się świetnie odnajduje.
Klopp w wywiadzie dzisiaj mówił, że w razie potrzeby będzie grał pomocnikami z tyłu, tak jak Arsenal.
W sumie ciekawy jestem jestem jakby się spisał Fabinho, albo Milner, którzy na bokach dawali radę.