Wpis z mikrobloga

@mlodszy_szaman_hordy: To dokładnie to samo kolego, chociażby modlitwa (zaklęcia) mająca pezynieść określony efekt poprzez odprawienie pewnego rytuału.

Czy obietnica wylądowania w magicznej krainie szczęścia w zamian za regularne odprawianie guseł.
  • Odpowiedz
@animelover_97:

przekonanie o tym że Boga nie ma jest równie irracjonalne jak przekonanie iż Bóg istnieje


A zgodzisz się ze stwierdzeniami:
przekonanie o tym że krasnoludków nie ma jest równie irracjonalne jak przekonanie iż krasnoludki istnieją.
przekonanie o tym że jednorożców nie ma jest równie irracjonalne jak przekonanie iż jednorożce istnieją
przekonanie o tym że nie ma Pścirąglew jest równie irracjonalne jak przekonanie iż Pścirąglwy istnieją
przekonanie o tym że Funkfikufarczy
  • Odpowiedz
@animelover_97: U Ciebie brak umiejętności czytania ze zrozumieniem wszedł mocno XD Gdzie ja stwierdzam, że Boga nie ma? XD

Ja tylko proszę o odpowiedź, z którym z wymienionych przeze mnie stwierdzeń się zgadzasz lub nie.
  • Odpowiedz
A zgodzisz się ze stwierdzeniami:


@kurczok: To udowodnij mi, że nie ma krasnoludków. Jeżeli nie jesteś w stanie, to Twoja wiara w nieistnienie krasnoludków jest jeszcze bardziej irracjonalna niż czyjaś wiara w Boga.
  • Odpowiedz
@PolacoEsMasGrandeRobaco: nie wymądrzaj się na tematy o których nie masz pojęcia.
Modlitwa w katolicyzmie to nie zaklęcia, tylko relacja z Bogiem. A prośby na dłuższą metę w modlitwie odchodzą na dalszy plan i są uwarunkowane Wolą Boga, bo wierzymy że Bóg jest od nas mądrzejszy.
  • Odpowiedz