Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? znowu się zacznie wysyp początkujących szczurów. Wpadłem z ziomeczkami na zajebisty pomysł. Będziemy egazminować wszystkie nowe mordy po 1 stycznia. Jeżeli przyjdzie ktoś kogo widzimy pierwszy raz na oczy i nie #!$%@? komisyjnie stówy na płaskiej to zostanie #!$%@? z siłowni. Ja rozumiem wszystko, ale nie rozumiem jednej rzeczy jak chude szczury okupują ławeczkę i wyciskają <60kg. Szanujmy się, normalny człowiek tym ciężarem nawet się nie rozgrzewa. Jeżeli typie nie #!$%@? przynajmniej 100kg na płaskiej to odpuść sobie siłkę całkowicie albo zapisz się na crossfit. Nie #!$%@? 100 i dalej chcesz iść na siłkę? Proszę bardzo, ale pierw ogarnij ją sobie w domu, dojdź do 100kg na płaskiej i dopiero wtedy możesz przyjść na publiczną. A i jeszcze jeden ważny fakt: to na zdjęciu to z bice rack i robi się w nim tylko uginania na biceps, ew. można zrobić wyciskanie, ale pod żadnym pozorem nie wolno w nim robić przysiadów. W ogóle nie wolno robić przysiadów, bo one niszczą kolana. Sportowe pozdro
Swoją drogą ja trenuję na siłce od 1998 roku, największe pozdro dla podobnych wyjadaczy
#mikrokoksy #silownia
Pobierz
źródło: comment_49zTVJtM7i5RvcNfUcMtwJd0gkDCin7x.jpg
  • 28
@ChoNoTu: Jakbym mieszkał w tym biedackim kraju to bym przyszedł na tą siłkę w waszej pipidówie i specjalnie wyciskał 5 kg przez pół dnia, jeszcze robił przerwy po 20 minut co serię. XD A jakby któryś przyszedł z mordą, to #!$%@?ł samym śmiechem.
@ChoNoTu ja specjalnie chodzę na różne silki jako nowy i szukam takich problemów. Ostatnio jeden taki koks mówi żeby zlazil z tym swoim 40kg żebym się nie osmieszal bo on serię musi zrobić. Spytałem się co mówił bo nie doslyszalem. A ten podszedł tak blisko i krzyknął mi to wf twarz po czym bez namysłu #!$%@? mu z bani łamiąc nos XD teraz chodzę na kolejną siłownię, w międzyczasie nadal ćwiczę kravmage