Wpis z mikrobloga

  • 1188
Nie popieram zachowania dziewczyny ( tak, w głowie siano) ale pisanie do ich znajomych, uczelni jest czystym #!$%@?ństwem. Dziewczyna usunęła Instagrama, na Facebooku też nie jest widoczna a jak wróci na uczelnię po przerwie świątecznej to będzie wytykana palcami. Potrzebne jest, żeby załamała się i wpadła w depresję? Ludzie, co wyście narobili dobrego. Stalkingu wyjaśnić nie potrafię, bo nie wiem jak ktoś mógł ją rozpoznać po pieprzykach. W dodatku przeglądając wykop w nocy jako niezarejestrowany. Przypadek? Nie sądzę.
#wgw #afera
  • 172
@zirytowana_plaszczka nie boje się ( ͡º ͜ʖ͡º) na insta mam taką nazwę, że nikt nie znajdzie. Fejsa mam całego zablokowanego, że tylko widać zdjecie profilowe. Poza tym na insta dodaje inne zdjęcia, na fejsa inne, na mirko inne ))¯_(ツ)_/¯
@Bover żeby to jeden. Oststnio przecież gościu wystalkował typa za komentarz ktory mu się nie spodobał. Żeby wyciągnąć dane typa założył fake konto sklepu medycznego, zrobił "rozdajo" i zaznaczył gościa jako zwycięzcę żeby mieć jego dane osobowe. Z konpletem zaczął go szantażować, pisać na uczelnię, wysyłać mu chore wiadomości etc.
Mnie kiedys po dyskusji na wykopie jakiś gościu próbował znaleźć pisząc do ludzi ktorych miałem dodanych na lastfm.