Wpis z mikrobloga

  • 1188
Nie popieram zachowania dziewczyny ( tak, w głowie siano) ale pisanie do ich znajomych, uczelni jest czystym #!$%@?ństwem. Dziewczyna usunęła Instagrama, na Facebooku też nie jest widoczna a jak wróci na uczelnię po przerwie świątecznej to będzie wytykana palcami. Potrzebne jest, żeby załamała się i wpadła w depresję? Ludzie, co wyście narobili dobrego. Stalkingu wyjaśnić nie potrafię, bo nie wiem jak ktoś mógł ją rozpoznać po pieprzykach. W dodatku przeglądając wykop w nocy jako niezarejestrowany. Przypadek? Nie sądzę.
#wgw #afera
  • 172
  • Odpowiedz
@DarkZizi ogólnie jeśli to były zdjecia nagiej dziewczyny, na portalu ze smiesznymi obrazkami i takimi zdjeciami. A dziewczyna w taki lub inny sposób szukała atencji lub potwierdzenia ze jest ładna a może nie wiem. Co chwilę widzę taką akcję, to ja pierd... trzymam kciuki że całą zlosc wladuje w pozew kolesia. To nie są gowniarskie zabawy.
  • Odpowiedz
@FHA96: daj Pan spokój. Ludzie którzy piętnują tą dziewczynę, stalkują i udostępniają jej dane są niespełna rozumu albo skrajnie niedowartościowani. Często na wykopie da się zauważyć sporą nienawiść do kobiet, idę więc w ciemno, że dla przegrywów to świetna zabawa. Mogą się odegrać na bogu ducha winnej różowej. Gardzę.
  • Odpowiedz
@FHA96: Nie po pieprzykach, tylko po wnętrzu. Tym bardziej, że podkreślała, że jedna z toalet to ta z jej stancji. Kiedy widziałam te posty, obawiałam się właśnie, że ktoś może ją rozpoznać przez otoczenie. W końcu sporo osób się przewija przez takie studenckie mieszkania. No i niestety, wygląda na to, że mój czarny scenariusz się ziścił ( ͡° ʖ̯ ͡°) Szkoda dziewczyny. Tym bardziej, że całkiem możliwe,
  • Odpowiedz
@MSDOS to co robią Ci ludzie to moze tego nikt nie zauważył w świecie rodo, prywatności itp to zwykłe przestępstwo. Tym bardziej ze jak rozumiem zgadujä że chodzi o tę a nie tamtą dziewczynę. Czy moze mamy juz jakiś dokument potwierdzający ze ona sie przyznała, pokajała i poddała karze?? Policjant, sedzia i kat w jednym na portalu gdzie komunikuje sie to każdemu.
  • Odpowiedz
@FHA96: Kobiety to nasz wspólny zasób naturalny. W interesie każdego Polaka jest dbanie o jakość tego zasobu. Jednym ze sposobówi i obowiązków jest tępienie #!$%@? i zniechęcanie do niego potencjalnych naśladowczyń.
  • Odpowiedz
Oststnio przecież gościu wystalkował typa za komentarz ktory mu się nie spodobał. Żeby wyciągnąć dane typa założył fake konto sklepu medycznego, zrobił "rozdajo" i zaznaczył gościa jako zwycięzcę żeby mieć jego dane osobowe. Z konpletem zaczął go szantażować, pisać na uczelnię, wysyłać mu chore wiadomości etc.


@thewickerman88: @FHA96: Zgadza się. Od początku mieliśmy wrażenie, że akcja wymierzona jest w konkretną osobę i się nie myliliśmy. Właściciel sklepu zawiadomił prokuraturę, sprawa
  • Odpowiedz