Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@?ło to aż muszę rozchodzić. 18 stycznia (za 16 dni) mam studniówkę. No i wszystko ładnie, pięknie, opłacone, dziewczyna dostała ładne zaproszenie, jeszcze przed świętami o tym rozmawialiśmy i co? No i napisała mi dzisiaj, że no nie idzie. #!$%@?ę #!$%@?, dla mnie mega krzywa akcja z głupim tłumaczeniem. Czy to #logikarozowychpaskow ?
#gorzkiezale #zalesie #przegryw
Kooneer - Co się #!$%@?ło to aż muszę rozchodzić. 18 stycznia (za 16 dni) mam studnió...

źródło: comment_6NqLBI6zzatuQ8gshICZ602OV04F9u7w.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
  • 157
@Kooneer Tak się nie robi. Skoro się już umówiła z Tobą, to powinna powiedzieć to przyjacielowi, on powinien zrozumieć i koniec tematu. Kompletny brak szacunku
  • Odpowiedz
@Kooneer: Logikaróżowych pasków.

Ja byłem na mojej studniówce z laską poznaną parę tygodni wcześniej w klubie w innym mieście. Nie miałem z kim iść, potańczyłem chwilę z najładniejszą dziewczyną na parkiecie i powiedziałem jej, że idzie ze mną na studniówkę. I tak się stało. W sumie trochę historia jak z the girl next door ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polecam zrobić to samo ^^
  • Odpowiedz
@Kooneer: ta suka cie #!$%@? na studniowke
a tak serio to musi byc wiekszym chadem od ciebie, albo tej swojej przyjaciolce chce pokazac gdzie jej miejsce xD
typowe zachowanie mlodych glupich loszek
tak czy inaczej wspoczuje.
#!$%@? ta studniowke wez sobie 5 stowek i dziekuje ja tak zrobilem i nie zaluje
  • Odpowiedz