Wpis z mikrobloga

bo?


@trevoz: bo taki koleś po kilkudziesięciu roksiankach seryjnie, szczególnie w jego wieku, nie będzie w stanie normalnie postrzegać kobiet jako obiektów do zdobywania, pożądania itp. A nawet, jak spróbuje kiedyś, a zderzy się z brutalnym odrzuceniem, już w ogóle kosmos dla jego psychiki będzie. On nie zrozumie, że odrzucenie wynika z jego #!$%@?. Przecież roksianki go nie odrzucały. Takie coś mocno w głowach przegrywów pogłębia nienawiść do kobiet i błędne
On nie zrozumie, że odrzucenie wynika z jego #!$%@?.


@rissah: Ale normickie pierniczenie. Dla was każdy komu się nie powodzi z dziewczynami jest "#!$%@?"?
Weź przemyśl to co piszesz, bo jedyne co robisz swoimi głupimi komentarzami to zasilasz szeregi inceli nowymi ludźmi.

bo taki koleś po kilkudziesięciu roksiankach seryjnie, szczególnie w jego wieku, nie będzie w stanie normalnie postrzegać kobiet jako obiektów do zdobywania, pożądania


Myślę, że wręcz przeciwnie. Będzie postrzegał
"worki na spermę"


@trevoz: worek na spermę =/= obiekt do zdobywania i pożądania.

Oczywiście - chce, niech rucha roksianki i tak traktuje kobiety, jak mu z nimi nie wychodzi. A to #!$%@? to ja miałem na myśli wyłącznie kontakt z kobietami. On może być całkiem normalny w każdej innej sferze, nawet może być w nich wygrywem w #!$%@?.
worek na spermę =/= obiekt do zdobywania i pożądania.


@rissah: no to mamy inne podejście :p

Oczywiście - chce, niech rucha roksianki i tak traktuje kobiety, jak mu z nimi nie wychodzi. A to #!$%@? to ja miałem na myśli wyłącznie kontakt z kobietami. On może być całkiem normalny w każdej innej sferze, nawet może być w nich wygrywem w #!$%@?.


Może mieć bardoz dobry kontakt z kobietami, ale jeśli nie
no to mamy inne podejście :p


@trevoz: i chyba jednak inną definicję worka na spermę, bo dla mnie to w żadnym wypadku nie są obiekty pożądania czy zdobywania - tu nie ma czego zdobywać przecież, skoro posiadanie nie wymaga żadnego wysiłku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odnośnie grubego śmieszka zawadiaki - prawda. Ale to już od faceta zależy, w jakiej pozycji do kobiet się ustawia.
@rissah: @trevoz: jak dla mnie to za mocno to rozkminiacie nie znajac w ogole tego człowieka. jakby nie było albo nabierze doświadczenia w relacjach z kobietami albo tylko porucha ¯\_(ツ)_/¯ tak czy inaczej win
Odnośnie grubego śmieszka zawadiaki - prawda. Ale to już od faceta zależy, w jakiej pozycji do kobiet się ustawia.


@rissah: jak jesteś brzydki to możesz na rzęsach stawać, a i tak nic z tego nie będzie. W takiej sytuacji chyba jedynie duży majątek lub status społeczny ratuje.

i chyba jednak inną definicję worka na spermę, bo dla mnie to w żadnym wypadku nie są obiekty pożądania czy zdobywania - tu nie
@rissah:

bo taki koleś po kilkudziesięciu roksiankach seryjnie, szczególnie w jego wieku, nie będzie w stanie normalnie postrzegać kobiet jako obiektów do zdobywania, pożądania itp. A nawet, jak spróbuje kiedyś, a zderzy się z brutalnym odrzuceniem, już w ogóle kosmos dla jego psychiki będzie. On nie zrozumie, że odrzucenie wynika z jego #!$%@?. Przecież roksianki go nie odrzucały. Takie coś mocno w głowach przegrywów pogłębia nienawiść do kobiet i błędne koło
Nie ma żadnego zdobywania, albo ją pociągasz, albo nie.


@TestoDepot: widzisz - od samego początku może być tak, że ona pociąga jego, on ją, a i tak oboje nastawiają się na tą zajebistą grę i emocje, które mają się rozegrać przed pójściem do łóżka. On chce zdobywać, ona być zdobywaną. Nie każdy preferuje model "cyk w prawo i o 20.00 u mnie na ruchanie" z jakąś randomową kobietą. Spora grupa kobiet
@rissah: rozumiem co masz na myśli, chociaż trzeba uwzględnić to, że nie każdemu się podryw podoba, nie każdy dobrze się w tym czuje, nie każdy choćby czuje się na siłach w sensie psychicznym, nie każdy uważa, że jest to coś wartego zachodu.

nastawiają się na tą zajebistą grę i emocje, które mają się rozegrać przed pójściem do łóżka.

Nie dla każdego będzie to w ogóle ważne, dla pewnej grupy osób najważniejszy