Wpis z mikrobloga

@Devcio na opm2 czekam ale mam więcej obaw niż pozytywnych samo zmienianie studia nie jest najgorsza rzeczą tylko wywalenie oryginalnej ekipy stojącej za opm jest największym zarzutem no i 1 pv 2 sezonu nie wyglądała zachęcająco w porównaniu do pv moba
@Galbrovsky:
Czytałem gdzieś, ale się jakoś w to nie wgłębiałem, może dadzą rady. Widziałem PV i za dużo tam nie pokazują.
I tak nie będzie nic ciekawego do oglądania więc i tak się będzie oglądać mając nadzieje że z następnym sezonem będzie lepiej xD
Bo Zima wygląda mizernie dla mnie.
@jaqqu7: @Galbrovsky: Tylko każdy woli coś innego :P
Zresztą, jeszcze się dobrze nic nie zaczęło to skąd mam wiedzieć czy to dobre będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sezon bez Isekaja sezonem straconym xD Tate no Yuusha no Nariagari.
@Galbrovsky: Ja wciąż nie umiem się przekonać do innego medium niż amino, muszę jechać w podróż pociągiem, żeby dalej czytać OpLorda ( ͡° ͜ʖ ͡°) inaczej mi jakoś nie idzie.
Naprawdę masz hype na kolejny cgiową serię którą pewnie długo nikt nie będzie subować (bo netflix)?


@bastek66: Nie tyle co mam hype to czekam a seria chyba ma odrazu pojawić się na netflixie w japoni NOTE: All episodes premiere simultaneously on Netflix in Japan on January 10.
więc o więc zaraz też wyląduje na Polskim netfliksie ( ͡° ͜ʖ ͡°) A np na high score girl bawiłem
All episodes premiere simultaneously on Netflix in Japan on January 10

@Galbrovsky: Widzisz, tu jest haczyk, wszystkie na Japońskim to nie to samo co wszystkie international. Poza tym będą to emitować w ich tv, w paśmie które poprzednio emitowało inne #!$%@? cgi-owe anime którego nikt nie oglądał - Ingress The Animation (skąd wiem że #!$%@?? jeden anon napisał w skrócie fabułę).