Wpis z mikrobloga

Mirki, co się stało się, to ja nawet nie! Otrzymałem drugą #wykopaka, tym razem od @dobry_programista! Przyznam szczerze, że mocno się zawiodłem, bo myślałem, że to buty, ale już napis na kartonie szybko wyprowadził mnie z błędu ( ͡° ʖ̯ ͡°). Zamiast butów, muszę zadowolić się mini-komputerkiem OrangePi (wow! Nie wiedziałem, że coś takiego w ogóle istnieje i że będzie powodem nieprzespanych kolejnych nocy :D), modułami do elektroniki, z których pewnie zbuduję czołg sterowany po wifi, albo inne urządzonko typu smart home oraz słodyczami i wyjątkowym kubkiem, który jest jednocześnie… tablicą! Można po nim normalnie pisać kredą - magia!
Zupełnie się tej paczuchy nie spodziewałem! Niby nie buty, ale mimo to mega się cieszę i #chwalesie. Dziękuję! (ʘʘ)
chybaDapi - Mirki, co się stało się, to ja nawet nie! Otrzymałem drugą #wykopaka, tym...

źródło: comment_XtvGYf0wa8qK7YsDzGV71bJCr2NXJ2Cy.jpg

Pobierz
  • 5
@chybaDapi: Wybacz, że nie wysłałem Ci jednak tych butów a tylko rzeczy, dzięki którym już nie będziesz spał wcale ( ͡° ʖ̯ ͡°) Gdybym wiedział, że będziesz tak zawiedziony i ta paczka tak Ci zrujnuje życie to bym Ci jej nie wysyłał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szanowny kolego, przyjemnością było wysłanie Ci tej paczki niespodziewajki! Wielokrotnie to już powtarzałem, ale jeszcze raz dziękuję