Wpis z mikrobloga

Ochui! XD
Nie wiem czy to beta czy już samiec delta.

Ostatnio wysyłam znajomemu przelew. Po paru dniach ten pyta się czy wysłałem, odpowiadam że tego samego dnia... a on "A sory bajeron, bo ja mam nowe konto, swoje usunąłem i mam wspólne z żoną"

Młode małżeństwo, dziewczyna jakieś 6 lat starsza od kumpla i generalnie teraz sprawa wygląda tak, że żeby sobie coś kupić to wybiera co parę dni 50zł z bankomatu, tylko po to, żeby nie robić przelewu bo żona zobaczy (a #!$%@? się dosłownie o wszystko, że marnuje ICH WSPÓLNE pieniążki). Jak się domyślacie, sama oczywiście wydaje na co chce, bo przecież to jej konto ( ͡º ͜ʖ͡º)

Parę lat temu, zanim założył ten pierścień, już były niepokojące sygnały - kiedy podczas wypadu z kolegami musiał jej wysyłać na Whatsappie czy innej apce swoją lokalizację... A jaka afera była, jak przez jakiś błąd gps podał miejsce 600m dalej, niż wspominał. Argagamedon!

Na urodzinach, całkiem niedawno, nie mógł odejść od stołu na dłużej niż 10 minut. Bo od razu wstawała z miejsca, wścieknięta jak dzik że gada z jakimś kolegą, a nie daj Zeusie z jakąś niewiastą! nie ważne że to koleżanka od lat i zamężna XD

Próby wmówienia mu że to co robi jest niezdrowe, że powinien coś zmienić bo ileż można się tak upodlać. Szmuglować kasę z bankomatu w obawie przed małą siksą? Co go szantażuje... SEKSIKIEM? XD
Zachowuje się trochę tak, jak typowy Polak. Nakładane są na niego kolejne obciążenia, utrudnienia codziennego życia, zwiększanie wydatków, a ten "jakoś to będzie, coś wykombinuje"

Jak się spodoba, to mogę się podzielić informacją o drugim kumplu, który przypadkiem jest też jego sąsiadem z ulicy (ʘʘ)

#przegryw #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #beta #truestory
bajeron - Ochui! XD 
Nie wiem czy to beta czy już samiec delta.

Ostatnio wysyłam ...

źródło: comment_T0y2vUQuAytCd8BXIvlNOl91NHziZtbK.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
@PanDarcy no spoko, moja siostra pisze do mnie z tego konta, które jest zalogowane. Albo swojego albo chłopaka. Nie ukrywają niczego przed sobą, nie mają z tym problemu.
Ale wspólne konto to patologia xD
Tylko jakieś Karyny i Sebki tak mają z tego co do tej pory widziałam.
Podczas zakładania konta chyba nie ma opcji podania dwóch mailów, nazwiska osoby nr 1, nazwiska osoby nr 2 itd. xD nie ma, bo to
  • Odpowiedz
@crazykokos: Ja bym tak nie chciał, ty byś tak nie chciała, ale rozumiem ludzi, którzy tak robią.

A tak na marginesie dodam, że moi rodzice dzielili ze sobą jedno konto na fb i skype, dopóki mama nie sprawiła sobie własnego laptopa (którego i tak teraz używa od święta). Wcześniej i tak tata oblegał komputer przez większość czasu, więc naturalnym było korzystanie ze wspólnego konta.

Jeszcze rozumiałbym twoją reakcję na wspólne konto
  • Odpowiedz
@PanDarcy Facebook nie oferuje opcji podwójnych kont i to jest NIENORMALNE. Jestem pewna, że 95% ludzi tak uważa. Mam 400 znajomych i ani jednego takiego konta, kolega ma 1100 i ani jednego takiego konta. Jakby to było takie normalne to by częściej się widziało.
Moi rodzice na emeryturze, ale nie mają wspólnego konta, bo są normalni
  • Odpowiedz
@crazykokos: Może nie wejść, bo ludziom którzy tak robią wisi to, czy konto jest założone na jeden, czy dwa emaile. Wystarczy im, że w imieniu wpiszą sobie dwa człony i tyle.

A nienormalne to się wydaje tylko dla ludzi, którzy podchodzą tak poważnie do portali społecznościowych jak ty, więc szczerze wątpię, aby było ich 95% ogółu.
  • Odpowiedz
@crazykokos: Pomijasz całe rzesze ludzi, szczególnie tych starszych wiekiem i/lub bez kont, którzy po prostu fb traktują bardzo lekko (lub wręcz jako coś zbędnego) i widzą w tym jedynie uzupełnienie istotniejszych kanałów komunikacji do utrzymywania kontaktów z rodziną i znajomymi.
  • Odpowiedz
@PanDarcy: a Ty co? gadasz tam z kolegami? wysylaja Ci zapro na wydarzenie i mowia dawaj stary, lecimy. zobacz kto bierze udzial. powiedz swojej, ze idziesz na pokera i whisky a wyskoczymy sobie potanczyc/ na stand up/cokolwiek.
albo jak jakas locha wrzuci fote z ywpietym tylkiem i miedzy znajomymi przesylamy sobie linki zeby sie posmiac.
czy specjalnie uzywasz innego komunikatora do tego i musisz miec osobna, kolejna apke? xD
  • Odpowiedz
@PanDarcy: codziennie gadam z kolezankami, z kolegami na fejsie. wysylamy sobie rozne rzeczy, umawiamy na cos itd. i nie chcialabym zeby to ktokolwiek widzial. nie znaczy, ze zdradzam ale to kwestia prywatnosci.
a kopiowac link, przechodzic na jakiegos whatsupa i wklejac to dopiero bylaby beka xd
wyobraz sobie chada, ktory ma wspolne konto z laska xD
no tylko bety tak robia, pantofle.
tak jak mowilam, moi rodzice na emeryturze i kazde
  • Odpowiedz
@PanDarcy: a jak ustawia sie miejsce pracy to czyje macie ustawione?xD
a miejsce pochodzenia? Twoje czy jej miasto wpisane? a czlonkowie rodziny? a urodziny jak ustawiacie? jej czy Twoje?
no patologia taki fejs xDD
  • Odpowiedz
@PanDarcy: mi sie kolezanki zwierzaja czesto, duzo gadamy na messengerze. jedna nie lubi mojego chlopaka i jak wbic to zawsze pyta czy ten debil bedzie.
no mnostwo codziennych sytuacji, niewinnych ale absolutnie nie zycze sobie zeby moj facet to widzial xD
  • Odpowiedz
@PanDarcy: a jak ktos chce oznaczyc w memach? np. jakis mem, ze laska znowu sie spoznila i kolezanka oznacza mnie. to jakby to oznaczenie wygladalo? xD imie meskie damskie, dwa nazwiska? hahaha :D
  • Odpowiedz
@crazykokos: No przecież rozumiem obie strony. Jedni korzystają pełną parą i jak najbardziej się zgadzam, że wtedy posiadanie jednego konta wydaje się co najmniej zbędne i niekomfortowe. Są jednak przypadki, które widzę naocznie po moich rodzicach i niektórych znajomych, dla których fb to coś niepotrzebnego. Mama chyba do tej pory nie posiada swojego konta (z tego co pamiętam w znajomych dalej mam wspólne konto rodziców), a znajomy (o którym też wyżej
  • Odpowiedz
@PanDarcy: no coz. moj tata po 70, mama 65 i nawet do glowy im nie przyszlo tworzenie wspolnego konta.
no dla mnie to zawsze bedzie cos nienormalnego. ostatecznie ci ludzie starsi, ktorzy nie ogarniaja, to ok. ale mlodzi? no way
  • Odpowiedz