Wpis z mikrobloga

Ochui! XD
Nie wiem czy to beta czy już samiec delta.

Ostatnio wysyłam znajomemu przelew. Po paru dniach ten pyta się czy wysłałem, odpowiadam że tego samego dnia... a on "A sory bajeron, bo ja mam nowe konto, swoje usunąłem i mam wspólne z żoną"

Młode małżeństwo, dziewczyna jakieś 6 lat starsza od kumpla i generalnie teraz sprawa wygląda tak, że żeby sobie coś kupić to wybiera co parę dni 50zł z bankomatu, tylko po to, żeby nie robić przelewu bo żona zobaczy (a #!$%@? się dosłownie o wszystko, że marnuje ICH WSPÓLNE pieniążki). Jak się domyślacie, sama oczywiście wydaje na co chce, bo przecież to jej konto ( ͡º ͜ʖ͡º)

Parę lat temu, zanim założył ten pierścień, już były niepokojące sygnały - kiedy podczas wypadu z kolegami musiał jej wysyłać na Whatsappie czy innej apce swoją lokalizację... A jaka afera była, jak przez jakiś błąd gps podał miejsce 600m dalej, niż wspominał. Argagamedon!

Na urodzinach, całkiem niedawno, nie mógł odejść od stołu na dłużej niż 10 minut. Bo od razu wstawała z miejsca, wścieknięta jak dzik że gada z jakimś kolegą, a nie daj Zeusie z jakąś niewiastą! nie ważne że to koleżanka od lat i zamężna XD

Próby wmówienia mu że to co robi jest niezdrowe, że powinien coś zmienić bo ileż można się tak upodlać. Szmuglować kasę z bankomatu w obawie przed małą siksą? Co go szantażuje... SEKSIKIEM? XD
Zachowuje się trochę tak, jak typowy Polak. Nakładane są na niego kolejne obciążenia, utrudnienia codziennego życia, zwiększanie wydatków, a ten "jakoś to będzie, coś wykombinuje"

Jak się spodoba, to mogę się podzielić informacją o drugim kumplu, który przypadkiem jest też jego sąsiadem z ulicy (ʘʘ)

#przegryw #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #beta #truestory
Pobierz bajeron - Ochui! XD 
Nie wiem czy to beta czy już samiec delta.

Ostatnio wysyłam ...
źródło: comment_T0y2vUQuAytCd8BXIvlNOl91NHziZtbK.jpg
  • 91
@PanDarcy: oceniam pod roznymi aspektami. w tym przypadku po fb. i dla kazdego normalnego czlowieka wspolne konto jest odsteptwem od normy.
i generalnie tak po 60 r.z. to uwazam, ze 99% ludzi jest nienormalnych. zyja w ograniczonym swiecie. zatrzymali sie w jakims prlu i sobie zyja
@crazykokos: Ja uważam, że odstępstwem od normy jest traktowanie fb jako wyroczni na temat ludzi i jako wyznacznika czegokolwiek. A dla każdego normalnego człowieka wspólne konto może być odstępstwem od normy, jeśli wynika z narzucania swojego zdania partnerowi. Również dla każdego normalnego człowieka wspólne konto jest normalnym kontem, jeśli obojgu zaangażowanym osobom tak jest wygodniej.
@PanDarcy: zauwazylam, ze jestes toleranycjny. ja juz wczesniej napisalam, ze jesten nietolerancyjna.
moglabym byc drugim hitlerem i zrobic porzadek z tym swiatem i ludzmi. nie mialabym zadnej litosci. tylko ludzie madrzy, inteligentni, szczupli, zdrowi