Wpis z mikrobloga

@taktosiekonczy: kiedys jak kupowalem auto, cos tam mi sie spodobało na placu u handlarza, juz prawie sie zdecydowalem - ale pytam jeszcze pro forma o standardy. zaczynam od: "a jak się wymienia żarówkę?" kolo mowi, że "normalnie, trzba odkręcić zderzak". "aha, to dziękuję i do widzenia" - i popatrzył na mnie jak na debila.

nie wiem czy ja jakiś #!$%@? jestem, ale nie umiem ogarnąć - jak można sobie kupić auto,
@taktosiekonczy dojscie jest trudne ale da sie to zrobic bez demontazu polowy samochodu no chyba ze ktos ma łapy jak szpadle.. troche gmerania, lusterko i w 10 min powinno pójść.
Choć pamiętam jak kiedyś w jakimś autku lutownicą wypalałem otwory w plastikach bo producent autentycznie i chyba celowo zabudował dostęp do lamp
sciagniecie zderzaka to 2 śruby + 2 spinki tuż nad tablicą oraz po jednej śrubie łączącej zderzak z błotnikiem przez tzw. slizg a od dołu osłona silnika. Dałbym radę to rozebrać i złożyć w max 30min.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vincvincenty: nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) w ogóle w życiu wymieniłem tylko dwa żarnikiem ksenonowe bo już przy kupnie widziałem, że nadaje się do zmiany i niedawno pozycyjna przy przeglądzie bo nie zauważyłem że się przepaliła.
@widmo82: U mnie przepala sie srednio po 3 miesiacach. Civic VII ale to jest standard w tych autach, wina jest po stronie malej przejsciowki w swiatlach, na szczescie latwo sie wymienia, jezeli wiesz jak sobie reke wsadzic pomiedzy silnik a reflektor :) Za to zeby wymienic postojowe swiatlo albo kierunek trzeba zdjac nadkole ale wyciagnac dwie spinki i odkrecic srubke, nastepnie wygiac nadkole i juz tutaj wchodza zdolnosci manualne :D Powiem