Wpis z mikrobloga

@wsciekly_klapek_zawadiaka: nie wiem jakie są oryginały, ale nadal je mam, pytaj tych co wymieniali. Pewnie kolejne już nie są tak żywotne, ale kilka lat na bank wytrzymują bo nie czytałem na forum, żeby ktoś dwa razy zmieniał. Jedno jest pewne... ignoruj te wynalazki z aliexpress :)
@ktosMiUkradlNick: dlatego podkreśliłem ze od 2013r ma to sens. Ringi są ledowe i są integralna częścią lampy. W moich adaptywnych xenonach jedyna żarówka jaka wymaga wymiany to palnik D1S i migacz ale on jest dostępny z komory silnika. (Trzeba mieć drobne raczki) ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@echelon_: w BL problem jest z postojowymi może zająć długich kilka minut zanim trafi się do dziurki i na zatrzaski. Dawałem tam ledy i niektóre wypadły z gniazda już w kloszu, trudno trafić, i to było na tyle.

Przeciwmgielnych nie miałem

Z tyłu prosto

Nie wymieniałem migaczy chyba ani z przodu ani boku. Nie wiem czy boczne nie są ledowe w każdym...
@taktosiekonczy: Czy to jest model BL? W BK wymiana zarowki jak mam dobre swiatlo od strony pasazera to jedna minuta od strony kierowcy trzeba sciagnac tylko oslone na 3 zlaczkach.

P.S. Jest gdzies jakas strona ktora porownuje latwosc wymiany zarowek w swiatlach mijania?