Wpis z mikrobloga

@BrodatyCham: nigdzie tego nie stwierdziłam tzn. tego, że to Twój pierwszy związek byłby. Można i trafić na taką na całe życie, a jednocześnie być zupełnie odstraszającym dla innych kobiet.
Ja tylko odpowiedziałam na pytanie czego chca kobiety ;)

Po ile kwiatów miały te bukiety? To tak juz z ciekawosci
@BrodatyCham: i tak fajnie, że chociaż dała znać, a nie tak jak niektórzy robią, że nagle bez słowa, bez niczego zrywają kontakt i przestają się odzywać, a co do laski to podejrzewam, że wyczuła desperację z Twojej strony
@BrodatyCham: Moim zdaniem prawdziwy problem leży w czymś innym, dziewczyna po prostu na Ciebie nie leci, ale nie wiedziała jak to inaczej napisać. Więc to trochę zasłona dymna. Jakbyś spotkał laskę, z którą zaiskrzyłoby coś w obie strony, to Twoje starania odbierane byłyby wyłącznie na plus.

Z dwojga złego lepiej że teraz dziewczyna się wycofuje z tego układu, niż miałaby po dwóch latach się przyznać, że w sumie jej nigdy nie
@BrodatyCham
Latałeś pewnie za nią jak ten pies z wywieszonym jęzorem, gadałeś miłe słówka i zachowywaleś się jak #!$%@? to takie są skutki;) nic nie wiesz, niczego nie rozumiesz i nie znasz psychologii relacji damsko-meskich. W wielkim skrócie bycie miłym dla kobiety jak odbierane jako słabość, pogarda nawet i one nad tym nie panują - jesteś chamem to mają mokro. Tak są skonstruowane i tyle. Polecam książki z psychologii ewolucyjnej, banalne mechanizmy.
@BrodatyCham: A ja tam doceniam że napisała wprost jak do tego podchodzi. Nie wiem ile trwała wasza relacja ale lepiej wczesniej niz pozniej.

Sam kiedys bylem takim dobrym chlopcem, bardzo opiekunczym i przez to ciagle ladowalem w friendzonie. Denerwowalo mnie to ze nic z tego nie wychodzilo. Ocena tej sytuacji zmienila sie kompletnie gdy spotkało to mnie i trafiłem na dziewczyne która była bardzo nadopiekunca, troskliwa, taka ktora zawsze chciala sie
@BrodatyCham: Opowiem Ci szczerze jak rozstałem się z laską, a ona zaczęła spotykać się z gościem, który był trochę moim przeciwieństwem, wszystko na zawołanie, jedzonko na mieście, kino na pstryknięcie i zawsze pozostawiał decyzję o tym co będą robić po jej stronie. Typowy cuck. Zgadnij do kogo wróciła po pół roku?
Moim zdaniem prawdziwy problem leży w czymś innym, dziewczyna po prostu na Ciebie nie leci, ale nie wiedziała jak to inaczej napisać. Więc to trochę zasłona dymna. Jakbyś spotkał laskę, z którą zaiskrzyłoby coś w obie strony, to Twoje starania odbierane byłyby wyłącznie na plus.


@janeeyrie: nie zgodze sie z tym.
U mnie na poczatku tez bylo tak, ze chlopak wiedzial,ze sie mu podobam i dazyl do zwiazku w zasadzie od
Na prezenty i przywiązanie to kobieta musi zasłużyć. Dobrze czułbyś się w pracy, w której cały czas się #!$%@?, walisz w #!$%@? ii dostajesz za to podwyżkę?


@H4v3n: powiesze to sobie nad łóżkiem, o #!$%@? jak mi sie podoba to zdanie :D
Powinien jej podziękować za szczerość przynajmniej wie z kim ma do czynienia. Ja wiem, że nie opłaca się być dobrym dla kobiet bo właśnie tak się to zazwyczaj kończy jak na obrazku.


@nonpr0: Rany boskie, taki dobry, bo co tydzień przynosił bukiet () Ja was zaraz naprostuję i wam wytłumaczę o co cho, chłopaki.
@BrodatyCham: kupowanie kwiatów świeżo poznanej dziewczynie wcale nie jest IMO takie dobre,
@BrodatyCham: czy ja wiem, odczuwam po prostu lekką satysfakcję z obrażania #!$%@?. Ogólnie to fajnie, że próbujesz uczyć się na błędach, ale #!$%@? że wyciągasz złe wnioski. W ten sposób nie przestaniesz być śmieciem, który próbuje się dopasować do drugiej osoby.
U mnie na poczatku tez bylo tak, ze chlopak wiedzial,ze sie mu podobam i dazyl do zwiazku w zasadzie od poczatku.

Ja bylam niesmiala i choc mi sie podobal tak jako czlowiek, jak fizycznie pociagal, to czulam za duza presje niejako, bo u kazdego z nas rozwijalo sie to w innym tempie. Na dodatek to byl moj pierwszy kontakt na blizszej stopie z facetem, wiec to wszystko mnie przytlaczalo.

Tez w koncu
jednym słowem: skakaj nad nią a może księżniczka zakwalifikuje cię na awans do friendzonu

@Godziu73: Właśnie nie skacz tylko zachowuj się normalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Staraj się tylko, jak ona również się stara i nie nadskakuj każdej ładnej ( ͡° ͜ʖ ͡°) traktuj ją jak człowieka i oceniaj jak człowieka, a nie jak szparę, w którą trzeba wsadzić, i byle wsadzić, to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BrodatyCham: relacje damski-męskie owszem bywają skomplikowne no ale bicz plis - bukiet na każde spotkanie odstraszy każdą laskę (bądź większość). Trzeba ci zwiększyć wiedzę o sztuce uwodzenia, zdobywania, budowania napięcia itp. Bo to ze się komuś dajesz na tacy od razu... No naprawde to tak nie działa. Czy mężczyźni się z tym zgadzają czy nie, prawda jest taka ze kobiety też lubią zdobywać, wolą trochę niedostępnych mężczyzna, lekkie zdobywanie itp. No
@Amelie: Czy mężczyźni się z tym zgadzają czy nie, prawda jest taka ze kobiety też lubią zdobywać, wolą trochę niedostępnych mężczyzna, lekkie zdobywanie itp. No po prostu takie relacje to gra, i kupując kwiaty i pisząc non stop na wstępie przegrywasz.

Wg mnie to nic z tych rzeczy, po prostu chodzi o granice. A jak się facet czuje, jak kobieta na pierwszej randce pyta, ile chce mieć z nią dzieci i
@Godziu73: Te laski od Klaudiusza nie miały równo pod kopułą, nie oszukujmy się ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miały problem właśnie z granicami, najprawdopodobniej niską samoocenę i zaburzenia osobowości.

To, że laska jest ładna, nie znaczy, że jest zdrowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I laska z Tindera to też nie jest "typowa" dziewczyna. Tam konto zakładają bardzo specyficzne osoby.

Ale że dla wykopków jak