Wpis z mikrobloga

@BrodatyCham: i tak fajnie, że chociaż dała znać, a nie tak jak niektórzy robią, że nagle bez słowa, bez niczego zrywają kontakt i przestają się odzywać, a co do laski to podejrzewam, że wyczuła desperację z Twojej strony
  • Odpowiedz
spytaj czy chce być chociaż przyjaciółką. Jak macie dobre relacje tak jak napisała, to nie musisz rezygnować z przyjaźni.


@Pieczyw: Na ch@j mu przyjaźń z jakaś laską z tindera?
  • Odpowiedz
@BrodatyCham: Moim zdaniem prawdziwy problem leży w czymś innym, dziewczyna po prostu na Ciebie nie leci, ale nie wiedziała jak to inaczej napisać. Więc to trochę zasłona dymna. Jakbyś spotkał laskę, z którą zaiskrzyłoby coś w obie strony, to Twoje starania odbierane byłyby wyłącznie na plus.

Z dwojga złego lepiej że teraz dziewczyna się wycofuje z tego układu, niż miałaby po dwóch latach się przyznać, że w sumie jej nigdy nie
  • Odpowiedz
Znajdz szarą myszkę na #tinder

Staraj się być romantyczny

Kupuj na każde spotkanie bukiet kwiatów

Zostańcie parą

Tydzień później


@BrodatyCham: Człowieku... za bardzo odpłynąłeś... no gdzież o tak o.. ile masz lat ?
  • Odpowiedz
@BrodatyCham
Latałeś pewnie za nią jak ten pies z wywieszonym jęzorem, gadałeś miłe słówka i zachowywaleś się jak #!$%@? to takie są skutki;) nic nie wiesz, niczego nie rozumiesz i nie znasz psychologii relacji damsko-meskich. W wielkim skrócie bycie miłym dla kobiety jak odbierane jako słabość, pogarda nawet i one nad tym nie panują - jesteś chamem to mają mokro. Tak są skonstruowane i tyle. Polecam książki z psychologii ewolucyjnej, banalne mechanizmy.
  • Odpowiedz
@BrodatyCham: stary Ty naprawdę kupowałeś lasce na każde spotkanie bukiet kwiatów?XD Przecież to jest tak desperackie i przytłaczające, że nawet jako Twój ziomek bym sie dusił. Wiesz, że istnieje coś pomiedzy desperackim "romantyzmem", a bycie zimnym #!$%@?? Ekstremizmy ZAWSZE są złe, wszędzie.
  • Odpowiedz
@BrodatyCham: A ja tam doceniam że napisała wprost jak do tego podchodzi. Nie wiem ile trwała wasza relacja ale lepiej wczesniej niz pozniej.

Sam kiedys bylem takim dobrym chlopcem, bardzo opiekunczym i przez to ciagle ladowalem w friendzonie. Denerwowalo mnie to ze nic z tego nie wychodzilo. Ocena tej sytuacji zmienila sie kompletnie gdy spotkało to mnie i trafiłem na dziewczyne która była bardzo nadopiekunca, troskliwa, taka ktora zawsze chciala sie
  • Odpowiedz