Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@MajaGraja: to od początku powinno być w formie ulgi od podatku i nie byłoby by problemu.
Klin podatkowy już pensji minimalnej wynosi ponad 1000 zł, więc jest z czego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@WrzeCiOna:

samotne matki czesciej są bezrobotne ponieważ nie moga liczyc na wsparcie ojcow dzieci ani państwa.

Gdy będą mogły, to będzie więcej samotnych matek - tzw. efekt kobry.
Zaś więcej dzieci bez ojca to później więcej ludzi z problemami.
  • Odpowiedz
@Elia: tylko ja biorę pod uwagę tych co rzeczywiście nie mogę a by chcieli to inna sprawa ale fakt faktem jest ze każdy ma los na który sobie zapracował
  • Odpowiedz
@Crocke82: to niech takie rzeczy weryfikują a nie dają każdemu jak leci, tez się zgadzam ze pomoc tym najbardziej potrzebującym jest potrzebna ale nie uważam ze dawanie kasy do łapy to rozwiązanie problemu
  • Odpowiedz
@MajaGraja: powiem tak, nie dziwi mnie nagonka na 500+. Oczywiscie sporo osób ktore rzeczywiscie potrzebowały pomocy skorzystaly na tym i bardzo dobrze. Jak zwykle jest ale i to nie jedno. Przyklad z mojego najbliższego srodowiska.
Moj #rozowepaski uczyla sie pilnie w technikum przez 4 lata zeby dostać sie na studia, na studiach co roku stypendium naukowe które pozwolilo jej wyjsc na 0 jesli chodzi o oplaty i dojazdy(zaoczne)
Po skonczeniu, dostała
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@gansevudei: Co hamuje ludzi bezrobotnych przed podjeciem pracy? Dlaczego ja mam finansowac ich wakacje zycia? Chcialabys zabrac dotacje ludziom pracujacym, bo przeciez oni juz maja duzo? A wiesz czemu maja? Bo sobie, #!$%@?, zapracowali.

Przytlaczajaca wiekszosc patologii to nie sa ludzie, ktorym podwinela sie noga w jednej chwili czy popadli w tarapaty w wyniku wypadku losowego, bo takim ludziom warto jest pomoc. Patologie tworza osoby, ktore z zasilkow zrobily sobie sposob
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MajaGraja: daj jakieś linki, bo to.raczej fejk. Opozycja chce ferment zasiac. Żeby nie było bardzo popieralbym chociaż taką zmianę. Lepsza by była kompletna likwidacja no ale cóż.
  • Odpowiedz