Wpis z mikrobloga

Przed chwila zobaczylam jakis wpis niebieskiego o tym, ze jego dziewczyna jest ciasna i stosunek sprawia bol i widzialam odpowiedzi niebieskich, zeby rozpychal na sile, poboli i przestanie. Wpis chyba zostal usuniety, nie moge go znalezc, dlatego mam apel do niebieskich:
Nie robcie krzywdy swoim rozowym.
Jak cos boli podczas seksu, to znaczy, ze cos jest nie tak i trzeba przerwac. Jezeli dziewczyna jest ciasna i ja boli podczas seksu, to najpewniej sie stresuje i zaciska miesnie w pochwie, czesto bezwiednie. Zeby to minelo, powinna sie zrelaksowac, ale jak ma sie zrelaksowac, jezeli kazdy poprzedni stosunek wiazal sie dla niej z bolem? Nawet jesli juz uda sie w nia wejsc na sile i bedziecie mogli uprawiac seks, to kazdy stosunek bedzie jej sprawial bol. A skoro bedzie jej to sprawiac bol, to dlaczego ma kiedykolwiek chciec to robic?
Jezeli chcecie partnerki w lozku, ktora bedzie chetnie z wami uprawiala seks i bedzie chciala tez czasem poszalec, to zadbajcie o jej komfort i dobre samopoczucie. Sprawcie, zeby byla spokojna, wyluzowana i szczesliwa. Dajcie jej przyjemnosc z seksu, a ona wam odplaci tym samym.

Opieram sie w duzej mierze na wlasnych doswiadczeniach. Kiedy tracilam dziewictwo mialam duze szczescie trafic na niebieskiego, ktory dbal o moje dobre samopoczucie do tego stopnia, ze nawet jesli ja chcialam zaciskac zeby, bo bylo mi glupio, ze on nie moze we mnie wejsc, to on widzial, ze mnie boli i przestawal. Teraz wiem, ze jak boli, to nic z tego nie bedzie. Seks ma byc przyjemnoscia, a nie bolesnym obowiazkiem...

#seks #rozowepaski i niestety #logikaniebieskichpaskow ...
  • 91
Dlaczego więc dziewczyny nie rozwiążą tego problemu kupując wcześniej lubrykant? No tak problem jest ale rozwiązanie musi iść ze strony faceta. Facet kiedy wie że będzie seksił kupuje gumki, dlaczego dziewczyna która wie że będzie rozdziewiczana nie może kupić lubrykantu?


@zap3tlony: no bo nie wiedzą o tym, przecież próbuję Ci przekazać że w społeczeństwie są braki w wiedzy bo nikt ich tego nie uczy, a same tego nie widzą bo nie
Skąd ty to wiesz? To może wprost napisz rozwiązanie a nie że tak jest i kobiety to męczenniczki bo się ruchają chociaż je boli. Taki był sens tej wypowiedzi a to jest bezczelne kłamstwo. Równie dobrze można napisać że faceta boli penis bo rucha mając stulejkę i go to boli. Jak boli to idzie się do lekarza a nie spamuje w necie o wolności cipy/#!$%@?

Daj statystkę albo się zamknij. IMO ten
@ffdgh: 10-20% mężczyzn wychowuje nie swoje dzieci ;)

@13czarnychkotow:

Seks jest tematem tabu, ludzie o nim nie rozmawiają, edukacja seksualna leży i kwiczy, to skąd ludzie mają takie rzeczy wiedzieć? Kobiece narządy są schowane, bez wiedzy z zewnątrz tego nie ogarną od tak, bo Twoim zdaniem seks to tak prosty temat, że powinno się to po prostu wiedzieć.


Jak chcesz to wytłumaczyć w inny sposób niż poprzez praktykę? Jak chcesz
Kolejna sprawa czy te problemy dotyczą głównie kobiet czy mężczyzn? Mi się wydaje że kobiet - serio chcesz mi powiedzieć że wiele kobiet które nie mają absolutnie żadnych sensownych zainteresowań, których celem życia jest przeżycie w dobrych warunkach a na końcu urodzenie dzieciaka w trakcie swojego życia nie jest w stanie przyswoić podstawowej wiedzy na temat budowy swojego ciała, tego że może boleć bo jest za sucho lub co robić aby mieć
@13czarnychkotow: Nadal mi nie wytłumaczyłaś w jaki sposób chcesz wytłumaczyć jak powinno się uprawiać seks w inny sposób niż poprzez praktykę.
Twoja wypowiedź to jeden wielki slogan złożony ze słów: MITY, EDUKACJA SEKSUALNA, SEKS, EDUKACJA SEKSUALNA MITY, EDUKATORZY

powtarzam któryś raz, że wiedza na temat seksu jest obudowana w masę mitów i ludzie myślą, że wiedzą, kiedy tak naprawdę myślą mitami. Edukacja seksualna u podstaw jest potrzebna, żeby to wyplenić.


Kto
Nadal mi nie wytłumaczyłaś w jaki sposób chcesz wytłumaczyć jak powinno się uprawiać seks w inny sposób niż poprzez praktykę.

Twoja wypowiedź to jeden wielki slogan złożony ze słów: MITY, EDUKACJA SEKSUALNA, SEKS, EDUKACJA SEKSUALNA MITY, EDUKATORZY

Poprzez przekazanie wiedzy na tematy seksu. Jak uczyłeś się liczyć to też dali Ci liczyło i powiedzieli żebyś ogarnął odejmowanie i mnożenie? Żebyś nauczył się czymś posługiwać nie wystarczy mieć narzędzia, warto nabyć też wiedzy
@zap3tlony: Podaj mi dane, które mówią, że 1) tylu mężczyzn wychowuje nie swoje dzieci (i czy wychowują nie wiedząc, że dzieci nie są ich, czy związali się z samotną matką) 2) że liczba niechcianych ciąż w krajach zachodnich jest większa (biorąc pod uwagę raczej nastoletnie ciąże, bo w późniejszym wieku, to jak na zachodzie ciąża jest niechciana, to jest legalna aborcja, a w Polsce jak ciąża jest niechciana, to w każdej
@13czarnychkotow:

Poprzez przekazanie wiedzy na tematy seksu.

Jaką to tajemną wiedzę o seksie chcesz ludziom przekazywać?
Wiesz większość ludzi ma kompletnie zerową wiedzę na temat działania różnych przedmiotów ale jednocześnie potrafią być mistrzami w ich używaniu i teoria jest dla nich bezużyteczna ponieważ nie potrafią jej pojąć.

Ludzie, rodzice, księża, wszyscy

A ja myślę że wręcz na odwrót to głównie edukatorzy seksualni sprzed kilku dziesięcioleci operując na tamtej wiedzy stworzyli po
Jaką to tajemną wiedzę o seksie chcesz ludziom przekazywać? Wiesz większość ludzi ma kompletnie zerową wiedzę na temat działania różnych przedmiotów ale jednocześnie potrafią być mistrzami w ich używaniu i teoria jest dla nich bezużyteczna ponieważ nie potrafią jej pojąć.


Super dla nich! Miejmy dalej jakiś mały procent ludzi zadowolonych ze swojego życia seksualnego, bo sami ogarnęli i masę:
- ludzi, którzy nie chcą uprawiać seksu, bo myślą, że go nie lubią
Super dla nich! Miejmy dalej jakiś mały procent ludzi zadowolonych ze swojego życia seksualnego, bo sami ogarnęli i masę:

- ludzi, którzy nie chcą uprawiać seksu, bo myślą, że go nie lubią i ich sfrustrowanych partnerów

- ludzi, którym seks sprawia ból i cierpienie i ich sfrustrowanych partnerów

- ludzi, którzy wykorzystują seks jako kartę przetargową, a nie obopólną przyjemność i ich sfrustrowanych partnerów

- ludzi, którzy są sfrustrowani, bo masturbacja i
Tak jak myślałem - to wina społeczeństwa a w szczególności mężczyzn xD


@zap3tlony: co. Przecież od początku Ci mówię że to nie mężczyzn wina tylko braku wiedzy i komunikacji z obu stron, w przypadku tego przykładu brak komunikacji ze strony kobiet i błędu w myśleniu o tym, że o seksie się nie rozmawia, tylko robi.
Mam wrażenie że jedyne co szukasz to jak tu złapać za słówko, potwierdzić swoje chore fantazje
Przecież od początku Ci mówię że to nie mężczyzn wina

@13czarnychkotow: stwórz takie równanie: WINA=SPOŁECZEŃSTWO - MĘŻCZYŹNI i zobacz co Ci z niego wyjdzie.
#!$%@? laski ogarnijcie się, macie problem z ogarnięciem budowy swojego ciała i reakcji w nich występujących to jest tylko i wyłącznie wasz problem. Facet może wiedzieć ale nie musi ale wy już powinniście. Tak jakby facet nie wiedział po co mu benis czy jądra - raczej każdy
@13czarnychkotow: Też lubię, ale od pewnego czasu staram się nakładać filtr - gdy widzę, że konto jest świeże, ignoruję.
Zwłaszcza, że te trollkonta przychodzą falami.
Problem w tym, że w pewnym momencie trudno się już połapać - była fala atencjuszek, teraz to są już roczne konta. Była fala mizoginów, też już ponad rok. Fala przegrywów (w każdym razie te konta, które unikną bana) też w pewnym momencie przestanie być tak wyraźna,