Wpis z mikrobloga

Przed chwila zobaczylam jakis wpis niebieskiego o tym, ze jego dziewczyna jest ciasna i stosunek sprawia bol i widzialam odpowiedzi niebieskich, zeby rozpychal na sile, poboli i przestanie. Wpis chyba zostal usuniety, nie moge go znalezc, dlatego mam apel do niebieskich:
Nie robcie krzywdy swoim rozowym.
Jak cos boli podczas seksu, to znaczy, ze cos jest nie tak i trzeba przerwac. Jezeli dziewczyna jest ciasna i ja boli podczas seksu, to najpewniej sie stresuje i zaciska miesnie w pochwie, czesto bezwiednie. Zeby to minelo, powinna sie zrelaksowac, ale jak ma sie zrelaksowac, jezeli kazdy poprzedni stosunek wiazal sie dla niej z bolem? Nawet jesli juz uda sie w nia wejsc na sile i bedziecie mogli uprawiac seks, to kazdy stosunek bedzie jej sprawial bol. A skoro bedzie jej to sprawiac bol, to dlaczego ma kiedykolwiek chciec to robic?
Jezeli chcecie partnerki w lozku, ktora bedzie chetnie z wami uprawiala seks i bedzie chciala tez czasem poszalec, to zadbajcie o jej komfort i dobre samopoczucie. Sprawcie, zeby byla spokojna, wyluzowana i szczesliwa. Dajcie jej przyjemnosc z seksu, a ona wam odplaci tym samym.

Opieram sie w duzej mierze na wlasnych doswiadczeniach. Kiedy tracilam dziewictwo mialam duze szczescie trafic na niebieskiego, ktory dbal o moje dobre samopoczucie do tego stopnia, ze nawet jesli ja chcialam zaciskac zeby, bo bylo mi glupio, ze on nie moze we mnie wejsc, to on widzial, ze mnie boli i przestawal. Teraz wiem, ze jak boli, to nic z tego nie bedzie. Seks ma byc przyjemnoscia, a nie bolesnym obowiazkiem...

#seks #rozowepaski i niestety #logikaniebieskichpaskow ...
  • 91
  • Odpowiedz
@NoMercyIncluded: to prawda. Ale dyskusja z trollami nie jest zła jak sobie uświadamiasz, że ten portal i tak leci po równi pochyłej ( ͡º ͜ʖ͡º) To portal trolli, tu trolle się rodzą i tu się żywią. Śmiałabym stwierdzić, że to ich środowisko naturalne xD
Rozmawiam, dyskutuję, a następnie dochodzę do momentu, w którym dyskusja nie ma sensu. Czasem patrzę na ten serwis i muszę sobie zrobić
  • Odpowiedz
@13czarnychkotow: Tamten koleś może i jest zielonką ale faktem jest jednak to że jak ktoś ma choć minimalny odsetek inteligencji to nie potrzebuje jakiejś wielkiej edukacji seksualnej by ogarniać XD Masz internet przecież więc wystarczy wejść na wikipedię i poczytać na tematy których można się nie domyślić za pomocą własnego rozumku.
  • Odpowiedz
@13czarnychkotow: No czytałem i uważam że trochę przesadzasz w wielu kwestiach xD No i jak jakiś 17-18 latek nie umie nawet w internecie oddzielić bzdur od prawdy to raczej nie powinien w ogóle brać się za jakiekolwiek stosunki nawet seksualne.
  • Odpowiedz
No i jak jakiś 17-18 latek nie umie nawet w internecie oddzielić bzdur od prawdy to raczej nie powinien w ogóle brać się za jakiekolwiek stosunki nawet seksualne.


@Asterling: to przecież to tak proste sprawy, że nie trzeba się w ich kwestii edukować. Po co komuś edukacja seksualna jak wszyscy wszystko wiemy? Nie rozumiem Twojego rozumowania. Przecież jak boli, to znaczy, że przerywa się błona, to chyba dobrze, nie? Krew leci?
  • Odpowiedz
@Asterling widzę że aluzja niezrozumiana. Młody człowiek myśli sobie, że podczas pierwszego razu jest przerywana błona dziewicza i mimo tego, że jest to mit i żadna błona dziewicza się nie przerywa, a ból i krew to nie są oznaki tego że to pierwszy raz, tylko że coś jest nie tak, to tego nie sprawdzą, bo myślą, że wszystko jest ok. A dziewczyna cierpi.
  • Odpowiedz
@13czarnychkotow: Zrozumiana ale powtarzam że jak ktoś nie potrafi oddzielić mitów od prawdy to nie powinien bawić się w żadne stosunki a w razie wątpliwości każdy może się bez problemu doedukować na własną rękę bo tego właśnie uczą w szkole czyli tego by myśleć logicznie.
  • Odpowiedz
@13czarnychkotow: Dlatego powtarzam ci że po to istnieje internet i po to w szkole cię uczą logicznego myślenia by to oddzielać XD Bo z takim myśleniem to mi zaraz powiesz że człowiek z jakimkolwiek pokładem intelektu uwierzy w to że ziemia jest płaska.
  • Odpowiedz
Bo z takim myśleniem to mi zaraz powiesz że człowiek z jakimkolwiek pokładem intelektu uwierzy w to że ziemia jest płaska


@Asterling: jeśli wszyscy dokoła Ciebie by uznali że ziemia jest płaska, a w szkole nie uczyli inaczej, a Ty nie widziałbyś potrzeby się o tym uczyć bo przecież wiesz, że jest płaska? Potem jakbyś spotkał się z info, że jednak jest okrągła to pewnie zadałbyś sobie trud i faktycznie to
  • Odpowiedz