Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@fledgeling: zgodzę się, wszyscy się tym podniecają a ja co chwilę czułem żeżuncję i miałem ochotę przejść się do kuchni to rozchodzić. Aktorstwo dno, muzyka średnio, czołówkę robił chyba jakiś student grafiki, jedynie ujęcia w miarę dobre. Co ciekawe raper grający głównego bohatera wypada najlepiej i gra lepiej niż większość tych pryków uważanych za elitę aktorstwa.
@fledgeling: Serial jest, mordeczko, SZTYWNIUTKI! Rozumiemy się ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

Nie mam się do czego doczepić, gra aktorska właśnie bardzo fajna. Zdecydowanie najlepiej grał moim zdaniem Zarzecki przećpanego menago klubu - zresztą, Jerozolima zniknęła z mapy WWa dokładnie w ten sposób co w serialu ;)
@fledgeling: do #!$%@? bezsensownych momentów, typu ta Ewa machająca cyckami na stole, jakieś wstawki wigilijne jak wylewa ktoś barszcz, spadające gówno z nieba, co odcinek retrospekcje #!$%@? wie po co, ten Kuba to całkowicie drewno jakich mało, główny bohater ale obeszłoby się od niego. Muzyka też mi się nie podobała, nawet jeśli to miały być jaja.

Jedyne co pomogło mi przez ten serial przebrnąć to łysi, wszyscy łysi zrobili robotę w