Wpis z mikrobloga

@reddml: Lepper jest jedną z osób odpowiedzialnych za rozpanoszenie rynsztokowych obyczajów w polskiej polityce, Samoobrona była taką bullshit party która dostała się do Parlamentu dzięki graniu na emocjach, czyli tym co powinno być piętnowane, a jest normą. Owszem, Endrju powiedział kilka niegłupich rzeczy, ale jak to mówią, raz do roku to i kura pierdnie.

Ja wiem, że większość wykopków nie pamięta lat '90 i pierwszej dekady XXI w., a Leppera poznali
Nie przypominam sobie by za jego rządów z PiSem w ogóle zrobił coś dobrego dla Polaków


@Saper86: To może czas iść do lekarza. Od pamięci.

Kilka punktów:
- zlikwidowano podatek od spadków i darowizn
- zmniejszono podatek dochodowy od osób fizycznych
- obniżono o ponad polowe składkę rentową,
- wprowadzono mechanizmy konkurencji w telefonii komórkowej: spadły o prawie połowę ceny dostępu do internetu i ceny usług telefonicznych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@reddml:

Krasowski przypomina, jak zarządcy komisarycznemu zajętego za długi gospodarstwa Lepper wymierzył karę chłosty, organizując okrutne przedstawienie. Ofiarę pojmano, rozebrano do naga, wykręcono ręce i bito rózgami, co jakiś czas polewając ciało wodą, Lepper odsiedział za to w areszcie trzy miesiące, potem został skazany na 18 miesięcy więzienia w zawieszeniu. Jego współpracownicy bywali jeszcze brutalniejsi. W małym miasteczku Praszka w proteście przeciw bankructwu lokalnej fabryki działacze Samoobrony pojmali burmistrza, inwalidę bez
@Dokkblar czy ktoś tu umie czytać ze zrozumieniem? Chyba jednak nie. Napisałem, że miał więcej rigczu niż niejeden wykopek i wielu ludzi chociażby ze względu na ten cytat a nie pisałem nic o autorytetach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@reddml: nie wiem jak można traktować poważnie te słowa po tym co ten człowiek robił i mówił. Lepper swoją siłę zbudował na wyzwiskach i tym jadzie nienawiści, o którym mowa w cytacie. To on sprawił, że w polskiej polityce i w polskim społeczeństwie zapanował prymitywny gniew. Tego człowieka powinno się zwalczać, a nie promować.