Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chlebek_ziemniaczki: fajne bo mają Twardą podeszwę, więc cała stabilność opiera się na twoich mięśniach i posturze, a nie na miękkiej podeszwie która zachowuje się dość niekontrolowanie. Czuć to jak bierzesz duży ciężar przy siadzie, wtedy miękka podeszwa na pięcie ugina się pod znacznie większym ciężarem, a przód podeszwy dodatkowo podnosi śródstopie i w efekcie całość się trochę buja. Na twardej podeszwie masz pełną kontrolę.

Same buty są bardzo wygodne, a rzep
@chlebek_ziemniaczki: A ja mam głupie pytanie. Od jakich ciężarów faktycznie takie buty mogą być przydatne? Obecnie ćwiczę w najtańszych butach z decathlonu do squasha, a promocja na powerlifty faktycznie jest bardzo duża. Czy robiąc siady z 60kg-80kg nie będę wyglądał jak jakiś "wanna be pro" :D?
@ArRog: Kilogramy znaczenia nie maja zupelnie, ja po prostu nie czulem potrzeby ich kupowani bo mialem air jordany retro ktore swoja droga kosztowaly 1.7x tyle co powerlifty, plaska podeszwe super sie sprawdzala. Ale rozwalilem je i rozwazam zakup powerliftow przez promocje wlasnie. Widuje ludzi w powerliftach robiacych biceps i takich ktorzy dzwigaja 250+kg. Kupuj jesli Cie stac i wiesz ze beda Ci sluzyc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@beefislife: Powerlifty zakladam srednio 1 na miesiac (wtedy juz caly trening w nich dokanczam), reszta treningow w trampkach. Trampki mnie zawodza w max effort w siadzie, stopa sie o wiele mocniej wyplaszcza i gorzej wkreca sie w ziemie od ciezaru. W powerliftach wtedy czuje roznice na plus. Ponadto powerlifty maja lekki drop, stale w nich chodzac skracam achilles, unikam tego bo mam dobra mobilnosc.