Wpis z mikrobloga

Kiedyś czytałem ciekawy wpis na blogu. Meritum jego była teza że kobiety nie odczuwaj miłość tak samo jak faceci. Facet jak sie zakocha to głupieje, przywiązuje się do wybranki, nie patrzy na wady zawyża zalety buduje przyszłość z nią np wybierając imienia dla przyszłych dzieci. Kobieta za to myśli chłodno matematycznie. Ocenia niebieskiego przez pryzmat genów, pozycji społecznej oraz potencjału na rozwój. Każdy związek różowego to szybka kalkulacja tych 3 wartość i wybieranie najlepszej z możliwych. Masz zajebiste geny ale jesteś leniwy i zadowolony z niskiej pozycji społecznej? Cześć różowych wtedy woli się związać z lepiej rokującym niebieskim a jak on nie wypali bez cienia przywiązania uciekają na lepsze "drzewo". W skrócie różowe awans społeczny uzyskują wyłączenie przez zwiazanie sie z osobnikiem o daym statusie społecznym, co powoduje że różowy nie związuje sie emocjonalnie z niebieskim. Minusem tej sytuacji różowej jest fakt że na takie "swobodne przeskakiwanie" z niebieskich ma czas do 30. Oczywiście niepotrzebny bagaż jakim są bachory zrobione w drodze bardzo krępuje ruchy awansów społecznych, stąd w XXI w taka popularyzacja środków antykoncepcyjnych oraz wybielanie kaguzyc (lasek po 30). Dlatego w przeszlość umożliwiano kobiecie tylko jeden taki wyskok który cementowano małżeństwem każdy następnym mógł się odbyć tylko po spadnieciu niebieskiego. Dzięki temu unormowano stacje społeczne a kobiety wybierały tylko raz zapewniając niebieskim pewną stabilizacje w sytuacjach sercowych. Niestety w XXI w sytuacja ta jest wywracana do góry nogami co moze spowodować regres naszego społeczeństwa jak nie całej cywilizacji.
#tinder #badoo #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #spoleczenstwo #cywylizacja
  • 6
@ArekW: Był to swego czasu głośny blog prowadzony przez adwokata do spraw rodzinnych niestety przez atak furiackich feministek blog został zamknięty przez co nie pamiętam jego nazwy ale myślę że dobrze oddałem meritum.
@Patherson: to chyba opisuje czasy gdy kobiety nie mogly sie ksztalcic.

Przepraszam bardzo bo ja nie ogarniam czyli jak kobieta np. jest sobie znanym adwokatem, albo ma mega firme jak dr irena eris to nadal ma status jak sprzataczka? xD

Boze(albo inna silo sprawcza) zlituj sie i nie tworz takich zaciemnialych mezczyzn.