Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nalej_mi_zupy: no to kurde dzięki wszystkim maDkom i ich dzieciodzbanom. Przecież to się jeszcze lepiej układało bez instrukcji! Ludzie! Dawajcie dzieciakom wyzwania!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chwed: ja miałem jeden z pierwszych zestawow z gwiezdnych wojen. Niestety brakuje paru elementów no i pudełka. Ale teraz to jest trochę wart mimo że bez postaci
  • Odpowiedz
@chwed: o ty #!$%@? gnoju, marzyłem, żeby go wygrać w krzyżówce z kaczora Donalda. Nie udało sie

te zestawy były dostepne tylko w pewexach za dolary


@Dolan: z Podlasia jesteś czy Sosnowca? XD

Z tyłu były zdjęcia, co jeszcze można zbudować z klocków z danego zestawu. Co prawda bez instrukcji, ale obrazek wystarczał.


@efek: to było najlepsze. Kombinowanie, żeby odtworzyć zestaw ze zdjęcia. Za dzieciaka godzinami kombinowałem nad konstrukcjami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@su1ik: dokładnie :) budowanie z obrazka to zupełnie inny level niż z instrukcji. Mieliśmy zajęcie na długie godziny :)
  • Odpowiedz
@chwed:Teraz ten model kosztuje 200zł używany, w 94 przed denominacją to kosztował pół pensji. Nie zarabiałem wtedy ale podejrzewam, że przekładając na dzisiejsze pieniądze to jak 1000zł. Pamiętam, że takie modele to sobie mogłem pooglądać w katalogu. Jakiś lekko zwykły zestaw kosztował 100zł.
  • Odpowiedz
@chwed: miałem dokładnie ten sam model. Nie mam pod ręką bo już nie mieszkam w domu ale dalej stoi dumnie na półce. Jak będę w domu to tutaj wrzucę :D
  • Odpowiedz