Wpis z mikrobloga

Co te madki na forach to ja nawet nie ¯\_(ツ)_/¯
Staramy się z partnerką o dziecko. Gdzieś usłyszeliśmy o paskach owulacyjnych, że można sprawdzić kiedy będzie owulacja, że będzie łatwiej, więc szukamy na forach. Kilkadziesiąt wątków. Ktoś zadaje pytanie jak inne oceniają ich skuteczność, czy działają, jak interpretować wyniki. I w każdym wątku kilkadziesiąt odpowiedzi nie na temat.
"Ja nie musiałam stosować bo zaszłam za pierwszym razem hihihi"
"Ja nie planowałam, więc nie stosowałam"
"Mi się udało zajść z moim mężem w drugim miesiącu i współczuję tym co nie mogą i muszą stosować"
...
Ja #!$%@?ę, madki chyba nie mają co robić w domu tylko piszą, żeby pisać. Albo po to, żeby poczuć się lepszymi, że im się udało szybko zajść w ciążę.
#!$%@?, na forach motoryzacyjnych jak pytam o problemy z turbiną to nikt nie pisze, że współczuje, ale turbina w jego passacie działa jak nowa tylko odpowiada na zadane pytanie.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #madki
  • 72
@Przemow: Raz umieszczając pytanie na jednym z większych forów zaczynającym się na literę "E", zapytałem o jakąś rzecz związaną z silnikiem elektrycznym. Dodałem zdjęcie poglądowe z neta. Post miał ok 5 zdań, przy czym już w drugim zdaniu zaznaczyłem, by nie zwracać uwagi na przypalony komutator gdyż w moim silniku jest on jak nowy. Otrzymałem ok 10-15 wpisów, z czego tylko jeden był wartościowy. Pozostałe były wypowiedziami (nawet z pogardą), że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@Przemow: no nie przesadzałbym z tymi forami motoryzacyjnymi, gdzie jest dobrze, to jest dobrze, a na reszcie się zaczyna np na temat turbiny:
"Hehe niemiecka jakość"
"Pewnie skręcony 300k, to się psuje, ale prestiż na wsi musi być"
"Ja kupiłem benzynę bez turbiny, w gazie wychodzi nawet taniej"
"To normalne"
"Mi kopci co to może być?"
Nawet tutaj jakaś laska pytała o szkołę jazdy, żeby mieli auto w automacie, to zaraz