Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

W cywilizowanych i kulturalnych społeczeństwach nie wywleka się swoich fetyszy na ulicę, nie obnosi się ze swoją seksualnością na ulicy, nie uprawia seksu na ulicy, nie sra na ulicy i nie robi wielu innych rzeczy. To jest przestrzeń neutralna dla wszystkich. Co się w robi w burdelu, klubie ze striptease czy łóżku to już sprawa tego kto to robi, bo jest to zamknięta prywatna przestrzeń.
@Lukardio: Dlatego #!$%@? waćpan.
@Lukardio: Obnoszenie się ze swoją orientacją seksualną i eksponowanie jej na ulicy niezaleznie od tego jaka jest to przeginka. Jak facet zaczyna obmacywać kobietę i wciskać jej język do gardła w miejscu publicznym jest to równie oblesne.
Jesteś tanim maniuplatorem wkleiłaś zdjecie z jakiejś zamkniętej imprezy i dla porównania wrzuciłaś mormalne zdjęcie z parady. Jednak nie wszyscy uczestnicy parady tak wyglądają a to nie dzieje się w klubach tylko na ulicach.
rakiwo - @Lukardio: Obnoszenie się ze swoją orientacją seksualną i eksponowanie jej n...

źródło: comment_jG8O2eTynKAvdBM8pZCeEcJ9LO6Ed3ng.jpg

Pobierz
@prawa_reka_sorosa: To nie są moje projekcje, zdjęcie, które wkleiłem jest z Warszawy bodaj z zeszłego roku (w bonusie wklejam następne możesz zobaczyć po banerze i rejestracji gdzie zostało zrobione). Więc występują. Dopóki sami będziecie tolerowali to między sobą i robili z siebie kolorowe ptaki i widowisko dopóty ludzie będą mieli z tym problem i będą mieli was za oszołomów. Ulice są dla wszystkich dla osób starszych czy dzieci dlatego szanując czyjś
rakiwo - @prawarekasorosa: To nie są moje projekcje, zdjęcie, które wkleiłem jest z W...

źródło: comment_j2c19fuTLGcko0WQMsYmg3VLWxWERSAX.jpg

Pobierz
@Lukardio: Ale że KORWiN/Wolność wcale nie krytykuje marszów równości to Ty wiedz. Stawali nawet w ich obronie, tak samo jak stają w obronie MN i innych demonstracji. Faktycznie był jakiś temat w Szczecinie ale to wybryk gościa z młodzieżówki i nigdy to się nie powtórzy.