Wpis z mikrobloga

@DaxLer: no to nadal wystarczająco czasu do rezerwacji. Nie mówię, że botów nie ma, ale jak ktoś widzi, że marka na którą czeka będzie o tej i o tej, to raczej siedzi przed telefonem/komputerem i czeka na pojawienie się żeby zagarnąć od razu. Zresztą taka marka jak CK w Polsce to marka premium więc zainteresowanie jest sporo większe niż przy innych dropach
  • Odpowiedz
@PeterFile: nie wiem, nie bawię się w zalando-lounge już dłuższy czas, ale z doświadczenia wiem, że takie marki "premium" potrafią znikać nawet do 5 minut po dropie. Już nie raz mi tak ktoś zabierał coś ciekawego sprzed nosa
  • Odpowiedz
A kupiliście coś na Zalando Lounge? Bo mi sie dzisiaj udało wysnajpić nmd r1 za 250 zł ale sie opsrałem i nie kupiłem bo ludzie na necie pisza że im wogole cos innego przychodzi albo cos uszkodzonego i nie zwracaja kasy.
  • Odpowiedz
@DaxLer: Wybierają tylko jedną kategorię np. bluzy i mają większą szansę, zarezerwować coś szybciej niż ty, który przegląda wszystko po kolei.
A jeżeli chodzi o trzymanie w koszyku, to myślę, że to nie jest jedna osoba, bo teraz jest limit czasowy na rezerwację (chyba po jakiś dwóch godzinach przedłużania czasu, wywala ci wszystko z koszyka) po prostu znowu ktoś jest szybszy od ciebie i przechwytuje daną rzecz.
Boty też na pewno
  • Odpowiedz
@Trololo_nope: Nawet jakby się zdarzyło, że wyslą ci coś innego, to dzwonisz do nich i wyjaśniasz sytuację. Jeżeli się boisz, zawsze możesz nagrać rozpakowywanie paczki, wtedy masz dowód.
  • Odpowiedz