Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mroz3: wybudują tramwaj to może tam będą kraść tory a nie w luksusowym centrum miasta przy ulicy Legnickiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@audiokoks: tragicznie jest tam to oznakowane, szczególnie noca jak sie jedzie to strach bo tam ciągle zmieniają organizacje ruchu ale jak widać w dzień nie ejst dużo lepiej
  • Odpowiedz
@audiokoks: nie no, chj, ze w prawym goenym rogu zdjecia gdzie zakreslales cos jest taki jebitny znak informujacy, ze MUSISZ jechac w prawo, ale nieeeee. To na pewno wina zarzadcy drogi ;D. Jedyna osoba, ktora beknie bedzie kierowca, ktora ma w dupie znaki pionowe.
  • Odpowiedz
znak informujacy, ze MUSISZ jechac w prawo,


@stormkiss: Ty jebnięty jesteś czy świat zwiedzasz z perspektywy fotelika dziecięcego? Bo na znakach to się #!$%@? znasz. Przejedź się tam w nocy i dopatrz się tego znaku w gąszczu innych znaków, które w sumie #!$%@? mówią o tym co tam się dzieje.
Zanim mi cokolwiek odpiszesz, zrób tak jak napisałem, przejedź się tam w nocy, w sumie już ok. 20:00 jest ciemno. Tylko
  • Odpowiedz
@audiokoks: nakaz jazdy po prawej stronie? a #!$%@? tam dawaj prosto... Może #!$%@?ł się tam bo jest przyzwyczajony do wyprzedzania na wysepkach? Chyba, że twoim zdaniem lepiej postawić znak na środku drogi a do niego pracownika, który będzie potem przestawiał ten znak, żeby wywrotka mogła wjechać na budowę.

Dodatkowo, z jaką prędkością musiał jechać że #!$%@?ł się przez przynajmniej 10m niskiego nasypu?
  • Odpowiedz
@audiokoks: Co to #!$%@? jest za znak? Ni to #!$%@? C1, ni to C9
No patrz, a ja tam wlasnie widze C1:
https://moto.money.pl/znaki-drogowe/nakazu/c-1/ Wyglada identycznie, wiec nie wiem o co sie spinasz xD.

Zreszta, zdecyduj sie frustracie. Najpierw piszesz, ze zwiedzam swiat z perspektywy fotelika, a potem kazesz mi uwazac jak jade bym nie wpadl tam do rowu. Jak widzisz, ze jest budowa to zwalniasz, a nie zapierdzielasz, a pozniej lecisz
  • Odpowiedz
No patrz, a ja tam wlasnie widze C1:


@stormkiss:

Znak obowiązuje na najbliższym skrzyżowaniu lub w miejscu, gdzie występuje możliwość zmiany kierunku jazdy.


1. Nie zmieniasz kierunku ruchu.
2. Nie ma skrzyżowania.

Dalej uważasz, że użycie znaku C1 jest prawidłowe? O ile C9 bym zrozumiał, pomijając to, że umiejscowienie znaku nie jest ani trochę zgodne z prawem o tyle znak C1 w tym miejscu nie powinien stać.

Jak widzisz, ze jest
  • Odpowiedz
  • 2
@audiokoks mieszkam zaraz obok, znam drogę, a zmiany zachodzą praktycznie codziennie, nocą lekko można się wj**** do dziury ( ͡º ͜ʖ͡º) codziennie bagiety i karetka na Buforowej. Dobrze, że chłopakom zabke postawili to jest gdzie browara walnąć na przerwie!
  • Odpowiedz
@mroz3: @audiokoks: tak "oznakowane" sa wszystkie prace drogowe w polsce!! to jest #!$%@? dramat
nocą, kiedy spadnie deszcz a z naprzeciwka jedzie auto to widocznosc spada do zera i jedziesz na czuja...
a jak cos sie stanie to uslyszysz ze nie dostosowales predkosci do warunkow
  • Odpowiedz