Wpis z mikrobloga

@Jeleniowa: Na Twoim miejscu jeszcze bym się zapytał jak ją nakładać, bo to w sumie ważne pytanie. Ja nakładałem niezbyt dużą "kropelkę" i ją w miarę równo rozsmarowywałem kartą kredytową xD Ale może ktoś ma bardziej sprawdzony sposób.
  • Odpowiedz
@Jeleniowa: Bierzesz sobie procka na wacik czy ręcznik. amortyzacja musi być co by pinów nie powyginać.. następnie bierzesz wacik. spirytus salicylowy i ścierasz do czystego.

Nowa dajesz albo ziarnko na środek albo x albo rozmsmarowujesz jakbyś smarowała chleb masłem.. tylko pamiętaj jakiego sposobu nie wybierzesz aby pasta nie wyszla bokami.. bo jak dociniesz chłodzenie to ono dość mocno przylega.. weź to pod uwagę. jak wylezie to zetrzyj.
Druga sprawa procek wchodzi
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jeleniowa: protipem są gaziki nasączone izopropanolem, dostępne w każdej aptece. Są z lepszego materiału niż ręczniki papierowe / waciki, więc nie ma ryzyka, że jakieś "wąsy" zostaną dookoła. Ja do wyczyszczenia pasty z gpu zuzylem bodajże 3, polecam.
  • Odpowiedz
@Jeleniowa: Do czyszczenia aceton bez dodatków, albo alkohol izopropylowy. Czyścić szmatką nie pozostawiającą włókien. Jeśli chodzi o pastę to ważniejsze dobre rozprowadzenie niż sama pasta. Nawet najlepsza pasta, źle położona, daje mizerny efekt. Jak piszą wyżej na yt jest sporo filmików i można spokojnie nauczyć się kłaść stamtąd. Przed i po wymianie pasty sprawdzić temperatury używając speedfan albo innego podobnego programu. Byle nie zrobić gorzej niż było ( ͡° ͜
  • Odpowiedz