Wpis z mikrobloga

To jest najlepszy odkurzacz na świecie.

Change my mind.

Ten #!$%@? Henry jest niezniszczalny, możesz wciągać gruz, śmieci, wode i nic mu się nie stanie.
W czasach gdy najwięksi producenci robią sprzet taki by po 2-3latach #!$%@? go strzelił byś kupił nowy - mamy takiego Henry'ego.
Henry którego mamy u nas w domu - jest w nim już prawie 13lat, jest cały poobijany ale nadal działa jak fabryka chciała.
Dyson jest fajny, ale to designerski sprzet, Henry jest poprostu the best.
Jak kiedyś będę się wyprowadzał z UK to Henry jedzie ze mną bez 2 zdań.
P.S zresztą nie wiem jak ta firma która je produkuje może sie utrzymywać skoro produkuje odkurzacze które są trwałe na pokolenia?

#uk #ciekawostki #odkurzacz #dom #sprzatanie #henry #agd
Shewie - > To jest najlepszy odkurzacz na świecie.
Change my mind.

Ten #!$%@? Hen...

źródło: comment_89c6VgKl8sNfzShgUK8STlQ39XKwdswq.jpg

Pobierz
  • 12
@Shewie Ja używam George do prania/odkurzania i jest naprawdę dobry. Henry na samo odkurzanie też daje radę na warunki domowe.

Używałem też odkurzacz przemysłowy Karcher (Do odkurzania aut) to juz inna liga ale jak na warunki domowe tak i Henry jest mega. Mały, lekki i dobrze ssie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Shewie: Moi rodzice kupili sobie Rainbow ponad 20 lat temu. Kurde, ten odkurzacz nadal działa i jest świetny. A firma zarabia na przeglądach i wymianie części.

My z kolei mamy Henriego - i to jeszcze stara wersję, która pozwalała na zmianę siły ssania.