Wpis z mikrobloga

Mireczki, nadszedł ten moment! Zaczynamy antywalentynkowe #rozdajo z #goodie!
Do wygrania nowiutka #ps4 () Po co masz spędzać #walentynki z dziewczyną, skoro możesz z nowiutką konsolą? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zasady są proste. Specjalna komisja konkursowa złożona z dwóch piwniczaków i jednej niepiwnicznej Mirabelki wybierze właśnie Ciebie, jeśli:
1) zaplusujesz ten wpis,
2) przekonasz nas w komentarzu, dlaczego to właśnie Ty powinieneś spędzić Walentynki z konsolą ( ͡º ͜ʖ͡º)

#konkurs trwa do jutra do 16:00. Wyniki podamy w piątek o 11:00. Regulamin konkursu tutaj. Wygrywa autor najbardziej pomysłowej odpowiedzi. Czas, start!

---
Jak wiecie, goodie uwielbia rozdawać Wam kody rabatowe i najlepsze zniżki ( ͡ ͜ʖ ͡) Specjalnie z tej okazji podnosimy więc #cashback na #pysznepl do 6%. Szczegóły tutaj. Promka trwa do soboty, możecie śmiało korzystać!

Jeżeli Wam się nie poszczęści, a bardzo chcecie kupić sobie konsolę, możecie zamówić ją on-line z programem goodie #cashback. Zwracamy część wydatków na zakupy m.in. w AliExpress, Media Markt, Allegro i RTV EURO AGD. Łącznie współpracujemy z blisko tysiącem sklepów on-line. Szczegóły na temat działania naszego cashbacku znajdziesz tutaj.

#playstation #konsole #gry
Goodie_pl - Mireczki, nadszedł ten moment! Zaczynamy antywalentynkowe #rozdajo z #goo...

źródło: comment_eQVKPP5oeqwD3TFSbocQpwutdNl3bpKD.jpg

Pobierz
  • 1540
@Goodie_pl Razu pewnego dziewczyna konsole mi kupic obiecala slowa danego nie dotrzymala a ja lubie gdy slowo sie dotrzymuje i na konsole oczekuje po co mam spedzac walentynki z dziefczynom skoro jej ni mom mam nadzieje ze zostaniecie mom walentykom. ()
Wspaniała to jest konsola, nie zapomnę o niej nigdy. A czego sobie życzę od goodie na walentynki? No właśnie takiej samej konsoli. Dużo bym grał, dużo bym filmów oglądał z blureja i cóż, nie spałbym wcale. Dziękuję!
@Goodie_pl Dlaczego uważacie, że to ja powinienem spędzić walentynki z tą konsolą? Może i nie mam drugiej połówki, czasem jest lepiej a czasem gorzej. Ale jest jeden widok, który po prostu rozpruwa mi serce, podcina skrzydła, czasem nie pozwala wziąć wdechu. Leży tak samotnie biała xbox one, pytam się czy ona nie ma prawa czuć się kochaną? Dlaczego taki piękny czarny ps4 nie może być obok niej w tym szczególnym dniu? Jest
@Goodie_pl: To jest tak: od 27 lat spędzam Walentynki z tą samą kobietą. Najpierw dziewczyną, później już żoną. Mam dosyć ( ͡~ ͜ʖ ͡°) potrzebuję zmiany, duszę się już i w całym swoim 45 letnim życiu nie grałem na PS ()